Члени Республіканської партії США закликали Трампа визнати свою поразку

СВІТ
23.11.2020, 10:09
Кріс Крісті та Дональд Трамп
Кріс Крісті та Дональд Трамп
Фото: Al Jazeera

Колишній губернатор штату Нью-Джерсі — республіканець Крістофер Крісті звернувся до 45-го американського президента з заявою.

Впливовий політик і багаторічний союзник Дональда Трампа закликав його відмовитись від спроб скасувати результати виборів і привітати Джозефа Байдена з перемогою.

Інформацію про це вранці 23 листопада оприлюднили журналісти аґенції "BBC".

За словами Кріса Крісті, у таборі кандидата в президенти від Республіканської партії настільки захопилися викриттям фальсифікацій, що самі не помітили, як стали порушниками чинного законодавства США.

«Відверто кажучи, поведінка президентської команди юристів стала національним конфузом. Поза судовою залою вони заявляють про фальсифікації, але, коли постають перед судом, навести справжніх доказів не можуть. Вони надають підробні факти. Я б радив Дональду Трампу зупинити це божевілля й визнати свою поразку на виборах. Адже подальша боротьба скомпрометує його як політика», — заявив ексгубернатор штату Нью-Джерсі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що лідер Партії правої руки вже привітав Джо Байдена з перемогою.

Читайте також:
Як народ України перетворюють на рабів системи? За скільки продаються аваківські пси? Та як скоро блазня Зеленського приберуть від влади?
17 січня, 15:23
Путін може бути причетний до 150 політичних вбивств.
15 січня, 21:53
"Холопи, вам пора змиритися з положенням баранів в отарі".
04 січня, 16:10
Відомий у широких колах блогер Саша Не Вата Полтава у зверненні до Призедента Зеленського вказав останньому на його недоліки у роботі.
26.12.2020, 19:21
Тепер білий – колір тіла Навального, синій – колір його трусів, червоний – отрута на гульфику.
23.12.2020, 17:23
Або про спробу приєднати південний полюс до північного...
23.12.2020, 10:38