​«Чого це я маю думати, я психічно хвора» - викладачка Львівського університету імені Франка лайкою погрожували патрульним поліції

УКРАЇНА
19.03.2016, 16:11

18 березня близько третьої години дня на Західному об‘їзді Львова, водій автомобіля PORSCHE Cayennе під час перелаштування з крайньої правої смуги у крайню ліву, не увімкнула відповідного світлового покажчика повороту.

Це є порушенням правил дорожнього руху 9.2 б (Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку перед перестроюванням, поворотом або розворотом), чим скоїв адміністративне правопорушення за ст.122 ч.2 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху ч.2 (…порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку…) Та перед цим, як порушити правила, водій увімкнув правий покажчик повороту і вимкнув його.

Коли працівники патрульної поліції зупинили автомобіль, водійка - викладачка Львівського університету - не хотіла визнавати свого порушення. Жінка почала ображати поліцейських:

Я передумала їхати і повернула в іншу лінію. Может, мені за шубу зачепилося (повортник).

Працівники поліції відповили, що їм це не цікаво. На що викладачка заявила

-Согласна. У тебе шуби в жінки не має.

-Думайте, що говрите

-А чого це я маю думати, я психічно хвора.

До образ приєднався чоловік, почав погрожувати поліцейським звільненням, комусь телефонував.Повідомив, що вони юристи, а дружина викладач університету Франка. У поясненні жінка написала, що патрульні мають упереджене ставлення до водіїв на дорогих автівках, - повідомляють у прес-центрі патрульної поліції міста Львова.

Штраф, який має сплатити водій, – 425 грн.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли люди, що називаються психічнохворими чи мають відповідний діагноз, намагаються довести здоровим людям свою правоту й адекватність. Про депутата Полтавської міськради, хворого на шизофренію, можна прочитати –тут-.