Чоловіча збірна України з волейболу у фіналі Євроліги

СПОРТ
20.06.2021, 12:38

Третя збірна Європи переможена

У бельгійському місті Кортрейк завершився другий півфінальний матч чоловічої «Золотої Євроліги», в якому зустрічалися збірні України та Бельгії.

Про це повідомляє sport.ua

Підопічні Уґіса Крастіньша відмінно підготувалися до цієї гри та вже на самому початку першого сету просто збентежили своїх суперників, повівши в рахунку 5:1, 9:2, 14:6.

Особливо помітним на майданчику був капітан збірної України Олег Плотницький, який своїми подачами просто поставив у безвихідь всіх гравців на протилежному боці майданчику. Забігаючи наперед відзначимо, що Олег зробив 9 (!) ейсів (подач навиліт), а всього в його активі було 19 очок. Так що в першому сеті особливого опору з боку бельгійців не було - 25:15.

Друга партія спершу проходила за тим же сценарієм. Знову на подачі Плотницького українці пішли далеко вперед 10:3. Але, мабуть, наші гравці зарано розслабилися і дозволили бельгійцям не тільки зрівняти рахунок, а й повести 12:13. На щастя для нашої команди, це був лише невеликий епізод, коли її волейболісти втратили концентрацію. Далі українці знову стали лідирувати в рахунку 17:13, 22:18 і виграли партію 25:19.

А ось в третьому сеті вже була справжня боротьба, яка тримала всіх у напрузі до самого останнього розіграшу. Причому більшу частину партії українцям доводилося наздоганяти своїх суперників. За рахунку 18:21 наш наставник Уґіс Крастіньш взяв тайм-аут і після цього гра повністю розвернулася у бік українців. Вони наздогнали суперників 22:22 і, не зупиняючись, виграли партію 25:22.

Чоловіча збірна України з волейболу у фіналі Євроліги_1

У першому півфіналі волейболісти Туреччини в п'яти сетах обіграли команду Естонії.

Таким чином, сьогодні в фіналі «Золотої Євроліги» зіграють Україна та Туреччина, а в матчі за 3 місце зустрінуться Бельгія та Естонія.

У фінальному протистоянні українки обіграли Швецію.
09.07.2023, 19:34
У фіналі підопічні Угіса Крастіньша програли збірній Туреччини
21.06.2021, 15:55
Ця золота медаль стала для Дар'ї третьою в межах континентальної першості
вчора, 09:12
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.
18 квітня, 09:25