Чому дії Ізраїлю гірші за нацистську Німеччину?

СВІТ
19.11.2021, 12:53
Чому дії Ізраїлю гірші за нацистську Німеччину?
Фото: Twitter

Генріх Гіммлер пишався б бойовиками ЦАХАЛ, які безкарно вриваються у будинки арабів на Західному березі річки Йордан.

Свідченням цього є останні події у палестинському місті Хеврон, де озброєні вихідці з коліна Юдиного цілодобово влаштовують так звані "антитерористичні" рейди.

Відповідні фото- і відеокадри виклали у Twitter і Facebook представники незалежної Організації з документування утиску прав мусульман (англ. DOAM), інформує аґенція "Останній Бастіон".

За словами правозахисників, у пошуках бійців "ХАМАС" солдати Армії оборони Ізраїлю посеред ночі влаштували штурм палестинської родини.

«Ізраїльські солдати не тільки примусово витягли з ліжка 13 заспаних неповнолітніх дітей, а й, погрожуючи зброєю, фільмували їх на свої смартфони. Невже подібне тероризування малечі, що давно стало улюбленою тактикою ЦАХАЛу, хоч якось сприяє пошуку терористів», – слушно зауважують представники "DOAM".

А проте, і це ні для кого не секрет, головний сенс таких показових рейдів і штурмів ізраїльськими військовослужбовцями полягає у тому, щоб убивати страх із дитинства, аби малі палестинці боялися чинити будь-який опір, особливо, коли виростуть.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у Польщі відбулася стихійна демонстрація з вимогою вигнати євреїв з країни.

Читайте також:
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили зміцнюють власне угруповання між Василівкою та Пологами для нового наступу.
09 травня, 08:01
Світ
Генеральний задум "спеціальної операції" путінського режиму проти України виявився недосяжним для реалізації на практиці.
04 травня, 10:23
Опінії
Росія немає ресурсів для проведення загальної мобілізації та ведення тривалої війни. Країна-бензоколонка здулася.
02 травня, 09:38
Війна
Мобілізовані на тимчасово окупованій частині Донецької області проросійські військовики готуються наступати на Кривий Ріг.
30 квітня, 21:17