ЦАХАЛ тероризує палестинців на Західному березі Йордану

СВІТ
03.11.2021, 12:07
ЦАХАЛ тероризує палестинців на Західному березі Йордану
Фото: Anadolu Ajansı

Міністри новосформованого уряду Держави Ізраїль продовжують окупаційному політку своїх попередників на теренах Палестини.

Про це свідчать незаконне затримання 15 арабів у місті Віфлеєм і недопуск силами ЦАХАЛу 20 іноземних дипломатів до палестинського поселення у Хевроні.

Відповідну інформацію з місця події виклало провідне турецьке видання "Beyaz Gazete", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що бійці Армії оборони Ізраїлю провели спецоперацію у названих, населеними арабами, пунктах Західного берегу річки Йордан, де нібито шукали терористів "ХАМАС".

Під час зачистки одного з районів Віфлеєма, підрозділ ЦАХАЛу безпідставно затримав 15 палестинських чоловіків віком до 25 років, ще двох поранили; наразі місце перебування вказаних осіб невідоме, правозахисники намагаються з'ясувати їхню долю.

За інформацією очевидців, ізраїльські силовики також влаштували рейди у таборі біженців, де застосували бойові патрони та сльозогінний газ проти арабів, які відмовлялися показувати свої речі з документами.

Варто зауважити, подібні відверто терористичні напади ЦАХАЛу на палестинців стали нормою, на яку міжнародні спостерігачі та світові уряди воліють закривати очі, адже будь-який уряд Ізраїлю на Заході визнається демократичним і союзницьким.

При цьому також слід додати, що Тель-Авів як і Москва проводить жорстку політику насильницької асиміляції на тимчасово окупованих ним землях, але як правило у правозахисників це викликає лише стурбованість і не більше.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно громадян Ізраїлю та РФ викрили на створенні шпигунської мережі у Туреччині.

Читайте також:
Анкара не збирається терпіти терористичну загрозу, а тому вимагає від Москви та Вашинґтона виконати свої зобов'язання щодо Сирії.
12 січня, 08:26
10-річний воєнний конфлікт на території Ємену вкрай негативно позначився на природному ландшафті та екології цілого регіону.
04 січня, 07:59
Лідер палестинського народу Магмуд Аббас провів робочу зустріч із заступником державного секретаря США Єелом Лембертом.
22.12.2021, 14:00
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30.11.2021, 14:25
Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.
29.11.2021, 09:44
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22.11.2021, 16:19