ЦАХАЛ тероризує палестинців на Західному березі Йордану

СВІТ
03.11.2021, 12:07
ЦАХАЛ тероризує палестинців на Західному березі Йордану
Фото: Anadolu Ajansı

Міністри новосформованого уряду Держави Ізраїль продовжують окупаційному політку своїх попередників на теренах Палестини.

Про це свідчать незаконне затримання 15 арабів у місті Віфлеєм і недопуск силами ЦАХАЛу 20 іноземних дипломатів до палестинського поселення у Хевроні.

Відповідну інформацію з місця події виклало провідне турецьке видання "Beyaz Gazete", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що бійці Армії оборони Ізраїлю провели спецоперацію у названих, населеними арабами, пунктах Західного берегу річки Йордан, де нібито шукали терористів "ХАМАС".

Під час зачистки одного з районів Віфлеєма, підрозділ ЦАХАЛу безпідставно затримав 15 палестинських чоловіків віком до 25 років, ще двох поранили; наразі місце перебування вказаних осіб невідоме, правозахисники намагаються з'ясувати їхню долю.

За інформацією очевидців, ізраїльські силовики також влаштували рейди у таборі біженців, де застосували бойові патрони та сльозогінний газ проти арабів, які відмовлялися показувати свої речі з документами.

Варто зауважити, подібні відверто терористичні напади ЦАХАЛу на палестинців стали нормою, на яку міжнародні спостерігачі та світові уряди воліють закривати очі, адже будь-який уряд Ізраїлю на Заході визнається демократичним і союзницьким.

При цьому також слід додати, що Тель-Авів як і Москва проводить жорстку політику насильницької асиміляції на тимчасово окупованих ним землях, але як правило у правозахисників це викликає лише стурбованість і не більше.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно громадян Ізраїлю та РФ викрили на створенні шпигунської мережі у Туреччині.

Читайте також:
Світ
Армія оборони Держави Ізраїль (відома, як ЦАХАЛ) завдала ракетного удару по підприємству військової промисловості на околиці Дамаску.
23 липня, 07:51
Світ
Днями під час візиту російського диктатора Владіміра Путіна до Тегерану Кремлю вдалося досягти одного з найбільших дипломатичних успіхів.
21 липня, 17:54
Світ
США будуть працювати в регіоні та допомагати країнам протистояти впливу Ірану, росії та Китаю
17 липня, 11:18
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12