Чому Путін глобально програв війну з Україною?

ВІЙНА
02 березня, 10:33
Московитська техніка у вільній від окупації Бучі (02.03.2022)
Московитська техніка у вільній від окупації Бучі (02.03.2022)
Фото: Telegram

Кремлівська агресія базувалася на припущенні, що українці не є реальною нацією, а отже не чинитимуть спротиву вторгненню з РФ і Білорусі.

Таку думку на шпальтах авторитетної британської газети "The Guardian" виклав один із найпомітніших сучасних інтелектуалів Ювал Ной Харарі, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, вся реальність останнього тижня очевидно показує, що бункерний щур Владімір Путін сильно прорахувався у своїх планах щодо України.

«Кожен знищений російський танк і кожен загиблий російський солдат збільшує мужність українців чинити опір. І кожен убитий українець поглиблює ненависть українців до загарбників. Ненависть – найпотворніша з емоцій. Але для пригноблених націй ненависть є прихованим скарбом. Зарита глибоко в серці, вона може підтримувати опір протягом багатьох поколінь. Аби відновити Російську імперію, Путіну потрібна відносно безкровна перемога, яка призведе до відносно мирної окупації. Проливаючи все більше української крові, Путін забезпечує, що його мрія ніколи не буде здійснена. У свідоцтві про смерть Російської імперії буде записано не ім'я Михайла Горбачова, а Путіна. Але я маю певність, що кожен день цієї російсько-української війни приносить усе більше історій, які українці розповідатимуть не лише в похмурі дні попереду, а й у наступні десятиліття та наступним поколінням», – зазначив Ювал Ной Харарі.

Насамкінець відомий інтелектуал додав, що нації будуються на історіях, які у довгостроковій перспективі є важливішими за танки.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що станом на ранок 2 березня ординські окупанти з Московії та Білорусі втратили наступальні можливості.

Читайте також:
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45
Війна
Загрози з боку республіки Білорусь посилюються, оскільки самозваний президент сусідньої країни не полишає спроб відкрити "другий фронт".
09 червня, 20:47
Війна
Кожен, хто пропонує Україні відмовитися від будь-якого міліметра власної суверенної території, порушує національні цінності та інтереси США.
06 червня, 20:32
Світ
Ексглава НАТО закликав європейців негайно припинити фінансувати "військову машину путіна" та зупинити імпорт нафти та газу з рф
21 травня, 15:50
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56