Ординські окупанти втратили наступальні можливості

ВІЙНА
01 березня, 14:25
Знищена техніка окупантів
Знищена техніка окупантів
Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація Генштабу ЗСУ

Триває шоста доба московитсбкого воєнного вторгнення проти України. Колони броньованої техніки російських агресорів уповільнили темпи наступу та мають проблеми з забезпеченням на території України. Війська противника не мають системного підвозу палива та боєприпасів, повідомили в пресслужбі ЗСУ.

Не досягнувши успіху в захопленні обласних центрів Харкова та Чернігова, ординські окупанти здійснили обстріли ракетами житлових кварталів зазначених міст.

Крім того, московитські окупанти продовжують утримувати в оточенні українські міста Суми, Лебедин та Охтирка, противник здійснює перегрупування з метою продовження наступу у напрямку Києва.

На Донеччині ворожі окупаційні війська силами 1 і 2 АК та підрозділів 8-ї арміїжз, за артилерійської підтримки ЗС РФ, зосередили зусилля на захопленні українського міста Маріуполь, успіху не мають. Мету виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей не досягнули.

На Таврійському напрямку ворог наявними силами вийшов на рубіж в районах населених пунктів Скадовськ, Гола Пристань, Херсон, Нова Каховка. Після перегрупування продовжує наступ у напрямку Миколаєва.

Відзначено випадки грабежів та мародерства з боку окупантів у районах населених пунктів Буча, Гостомель, Нова Басань.

Незважаючи на те, що московія є державою-учасницею Женевських конвенцій про захист жертв війни, її збройні сили та підтримувані нею терористичні угруповання продовжують систематично та зухвало порушувати норми Міжнародного гуманітарного права в Україні.

Втративши наступальні можливості, противник зосередився на оточенні міста Києва.

Станом на 12.00 01.03.2022 орієнтовні втрати озброєння та військової техніки противника окупаційних збройних сил московії та її сателітів склали:

 • літаків – 29 од.,
 • гелікоптерів – 29 од.,
 • танків ‒ 198 од.,
 • ББМ ‒ 846 од.,
 • арт. систем – 77,
 • засобів ППО – 7 од.,
 • РСЗВ – 24 од.,
 • БПЛА – 3 од.,
 • АТТ – 305 од.,
 • цистерн з ПММ – 60,
 • кораблів, катерів – 2.
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Данілов: «Те, що стосується ракет, у ворога їх не збільшується»
08:45
Опінії
Якою зброєю атакували Чорноморський флот?
01 листопада, 14:35
Економіка
Воєнне вторгнення і повномасштабна агресія РФ істотно вплинула на споживчий ринок України, курс гривні, рівень інфляції та попит громадян.
20 вересня, 07:42
Виміри
Ініційований редакцією "Останнього Бастіону" Закон про Національну Державу визначає Україну як національну державу Українського Народу
28 червня, 09:15
Війна
Командир ДУК "Правий сектор" Андрій Стемпіцький: "перевірив роботу найвмотивованішого блокпосту."
22 квітня, 14:06
Світ
Туреччина буде дотримуватись конвенції Монтре
10 квітня, 19:45