Чому шабес-гой Макрон мовчить, коли рабини називають жінок брудними істотами без мізків

СВІТ
09.11.2020, 17:36
Чому шабес-гой Макрон мовчить, коли рабини називають жінок брудними істотами без мізків
Фото: 360tv.ru

Та розпалює міжрелігійну ворожнечу у Франції між християнами та мусульманами.

«Жінка – це мішок з екскрементами, це істота без мізків». «Якщо у жінки місячні вона брудна». «Жінка з непокритим волоссям вбиває своїх дітей».

І все це не має відношення до Ісламу. Це проповідують юдейські рабини, що живуть в гостинній до них Франції, наголошує "Кавказ Центр" на сторінці у Твіттер.

Але, дійсно, не можна не погодитися з чеченськими журналістами: президент Франції Макрон ніколи не скаже, що юдаїзм це середньовіччя і приниження жінок.

Бо, не секрет же, Макрон працював у мільярдера – єврея-сефарда Ротшильда клерком в його банку Rothschild & Cie.

Чому шабес-гой Макрон мовчить, коли рабини називають жінок брудними істотами без мізків_1

І хоч деякі єврейські сайти і стверджують, що у Макрона, як і в попереднього президента Франції Саркозі, є єврейське коріння, ми схиляємося до думки, що Макрон має статус звичайного шабес-гоя, простіше кажучи пахолка одного з найбагатших людей світу.

Зазначимо, що згідно з автентичною версією, шабес-гой – це неєврей, найнятий ортодоксальними євреями для роботи в шабат (суботу), коли вони самі не можуть робити певні речі за релігійними законами.

В сучасному розумінні – шабес-гой – вислужник ортодоксів, який виконує брудну роботу.

Наприклад як Макрон, який розпалює міжрелігійну ворожнечу у Франції між християнами та мусульманами, які є впливовою частиною французького соціуму.

Це все може робитися в тому числі для подальших репресій проти тих і інших, в цілях політики глобалізму та централізації влади в окремо взятих руках. 

Щодо останніх кривавих подій в Франції, то не варто дивуватися, якщо виявиться, що за цим всім стоїть та сама режисерська рука, яка, варто відзначити, вміло розпалює багаття, а потім «ховає кінці у воду». Знищуючи нападників, які могли пролити світло на обставини підготовки до терактів.

Благо, релігійні фанатики живими воліють не здаватися.

Так, 18-річного мусульманина (вихідця з підконтрольної РФ Чечні), який ліквідував шкільного вчителя історії Самюеля Паті за відверто провокативний показ карикатури на пророка Мухаммеда, застрелила поліція неподалік від місця злочину.

Попри те, що чеченець став інструментом в чужій грі, його дії послужили прикладом для інших послідовників Пророка Мухаммеда. А оспалим французьким обивателям показали, що мусульмани готові захищати релігійні цінності ціною життя – власного та чужого.

Не може не виникнути сумнівів, що Паті вирішив продемонструвати учням карикатуру за власною ініціативою, – дуже вірогідно, що його напоумили так зробити. 

...Примітно, що ліквідували на місці й чоловіка з ножем, який напав на поліціянтів. 

Не можуть поліціянти знайти також нападника на 52-річного протоієрея грецької національності, якому той прострелив живіт та зумів зникнути з місця події. 

Щоправда, заарештували терориста, який неподалік собору Нотр-Дам у Ніцці теж із ножем напав на перехожих. Він встиг обезголовив жінку, зарізав чоловіка, ще кількох людей поранив. Втім останній випадок не скасовує «загальне правило»…

Зазначимо, що на фоні тривожних новин Президенти Росії і Франції – Володимир Путін і Емманюель Макрон заговорили «про рішучість у боротьбі з тероризмом у всіх його проявах», йдеться в повідомленні Кремля. Розмова голів держав, що цікаво, відбулася за ініціативою французької сторони.

Чому шабес-гой Макрон мовчить, коли рабини називають жінок брудними істотами без мізків_2

Міцні дружні обійми

Серед іншого «сторони» обговорили внутрішньоукраїнське врегулювання (на умовах РФ) та боротьбу з коронавірусом.

Підкреслимо: як неодноразово повідомляли ЗМІ, у Путіна як і у Макрона дуже близькі стосунки з домом Ротшильдів, за посередництвом яких Макрон тепер ніби як виторговує у російського варвара особисті гарантії для еліт старого світу.

До слова, раз ми згадали шабес-гоїв з російським корінням, то є гарна пісенька, яку виконує єврейський бард Розенбаум. І в якій розповідається про одного такого слугу – Ваню, що працював лише у суботу і мав повні кишені грошей, «бо воду Хаї він підносив, а Менделю дрівця».

А відповідь на філософське питання винесене в заголовок очевидна.

Єврейські верховоди відчувають власну безкарність, вони тепер мають в руках не лише гроші, але й контролюють ласих на них політиків. І їм більше не приходиться ховатися, бо у них є розкіш говори все, що заманеться… Чи то жінок називати брудними істотами без мізків, чи то палестинських дітей порівнювати з тваринами в зоопарку… 

Як колись влучно висловився диктатор Іосіф Сталін, у них почалося «головокружение от успехов».
 

Читайте також:
Чергові вибори президента Естонської Республіки відбудуться у сесійній залі Рійґікоґу 30 серпня поточного року.
15 червня, 07:59
Вже відремонтовано близько 3500 будинків, які постраждали внаслідок обстрілів проросійських терористів.
05 червня, 09:51
Складна політична ситуація на міжнародній арені ставить непрості завдання перед українськими правнуками Дзержинського.
31 травня, 15:35
В якому році будуть затверджувати 12 млрд гривень збитків Укрзалізниці ?
20 травня, 12:33
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05