Чому заборонено служити тим, кому за 60?

Опінії
03 квітня, 16:13
Чому заборонено служити тим, кому за 60?

Чому ми кидаємо вперед молодих, але забороняємо служити тим, кому за 60?

Народний депутат України VIII скликання

Ухвалено рішення мобілізовувати більш молодих. Це — безумовно важке рішення для влади і в політичному, і в людському сенсах. Тепер ризик смерті чи каліцтва нависає над більшою кількістю тих, кому треба жити для того, щоб Україна, і з нею все здорове людство, існувала.

У зв'язку з цим хочу висловити своє здивування, чому ми кидаємо вперед молодих, але забороняємо служити тим, кому за 60?

До мене у підрозділ просяться чимало чоловіків такого віку з міцним здоров'ям, котрі мають серйозний бойовий досвід або унікальні інженерні знання. ДОБРОВІЛЬНО просяться. Але я їм змушений відмовити, бо такий закон. Натомість мені законодавці пропонують ПРИМУСОВО мобілізовувати тих, хто знань і досвіду не мають. Чому так?

Чому ми не використовуємо цей ресурс?

Якщо хтось скаже, що чоловіки понад 60 нездатні воювати — то це буде великою неправдою.

І, більше того, у законодавстві ВЖЕ Є норма, котра і передбачає їх службу! З єдиним «але» — якщо вони вже військовослужбовці.

Тобто якщо військовослужбовцю виповнилося 60, але він має високу професійну підготовку, досвід практичної роботи на займаній ними посаді, визнаний військово-лікарською комісією придатним за станом здоров'я для проходження військової служби, то на його прохання він може бути залишений на військовій службі понад граничний вік.

Але якщо, приміром, він звільняється у 60, відпочиває місяць, а потім іде назад проситься у військо — ні, зась, уже не можна. Нонсенс? Нонсенс!

Який коштує нам надто дорого.

Прошу відповідальних осіб у ВР та причетних відомствах схаменутися і дозволити служити усім понад граничний вік, якщо у них є оце «висока професійна підготовка, досвід практичної роботи» і відповідний висновок ВЛК.

Ми не маємо морального права нехтувати такими людьми.

За репост і поширення цієї тези у ЗМІ був би дуже вдячний.

PS На фото ми з рибою не розуміємо, як так можна зберігати такі тупощі у законодавстві!

Читайте також:
Історія
Найбільш дивна війна, що її вела Русь-Україна, — похід сина Ярослава I Мудрого на Константинополь. Сталася ця подія у далекому 1043 році.
15 квітня, 20:28
Війна
Фронтовики не можуть підлаштовуватися під забаганки планувальників у тилу. Ціна взяття кожної ворожої позиції — втрачені життя захисників.
27 березня, 08:09
Опінії
Пани Ахвіцери не ходять на позиції. Їх війна дуже схожа на комп'ютерну стратегію. На тисячі покладених душ усім пох@й.
13 березня, 18:20
Опінії
Знищення противником нашого Хаймарса на відстані 40 км від лінії фронту — дуже тривожний сигнал.
07 березня, 16:13
Війна
Постачальники поставили ультиматум Міністерству оборони України
06 березня, 16:07
Війна
Він розглядає можливість дозволити спецназу та військовим підрозділам Франції перетинати кордон України.
02 березня, 17:13