​«Чорнушка» й Укроп проростає в нетрях Depo

ПОЛТАВА
18.09.2015, 06:30
​«Чорнушка» й Укроп проростає в нетрях Depo

Провокаціями й «чорнушкою» пробиває собі дорогу серед ЗМІ сайт Depo.ua, що є інформаційним плацдармом політичної партії «УКРОП». Здогадатися про це дуже складно: повсюди реклама партії УКРОП і сайт, який будує країну Укропів. 

Загострилася ситуація напередодні виборів (те, що Depo.ua створений саме для просування політпартії, свідчить і рік заснування –2015).

ДЕПО почали поливати брудом «Останній Бастіон». І зрозуміло чому – треба дискредитувати опонентів, якщо сам не здатен бути кращим по-чесному, а те, що бруду Depo.ua не цурається в таких діях, ресурс продемонстрував своїми статтями.

http://poltava.depo.ua/ukr/poltava/yak-poltavski-p...

http://poltava.depo.ua/ukr/poltava/depo-ua-doviv-d...

Зокрема, стаття сайту «тільки для Укропів» (сайт для рослин – це щось нове, як-то кажуть, «маразм крепчал»), яку вони назвали «Depo.ua довів до сказу "основного кандидата" в мери Полтави».

Гучна назва, щоб потрапити на стрічку «Укрнету» й вразити якомога більше читачів… своєю беззмістовністю.

Знову, ще раз, перемити кістки «Останньому Бастіону» через його прибирання Кадетського корпусу й поскаржитися, що наше видання не робить гіперпосилання на видання ДЕПО.

«До речі, мусимо нагадати представникам "Останнього Бастіону", що передрук та інше використання матеріалів, розміщених на нашому сайті, дозволяється за умови гіперпосилання на Depo.ua, про яке "ОБ" чомусь забув. Чекаємо на виправлення цієї прикрої помилки» - далі продовжує сайт для Укропів.

Але ж на сайті ДЕПО є умова: «Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на depo.ua.», яку ми виконали, пославшись в своїй статті на depo.ua не один раз.

Не співпадають із тверезим глуздом і поняття Укропів про мультяшних героїв. В онлайн-грі «Каратель» ДЕПОшники агітують відвідувачів убивати далеко не мультяшних персонажів, а героїв, наближених до людей, із чіткими рисами й пропорціями. Який смисл гри? Що вона розвиває? Звірині інстинкти? Хіба що.

Зазначаємо ДЕПО, що здогадки й плітки – прирогатива бабусь, які сидять на лавочках в черзі за цукром. Якщо видання, що має авторитет, публікує інформацію, у ній не повинно бути домислів і фантазування: Зокрема, в матеріалі ДЕПО згадувалися слова організатора липневого прибирання в історичній будівлі Дмитра Макухи про те, що лідер "Останнього бастіону" Геннадій Сікалов в "день-Х" від заходу "відморозився": вимкнув телефон і, головне, не надав техніку для вивозу сміття, про що, вочевидь, домовлялися раніше.

«Відморозився», «вочевидь», епопея з вимкненим телефоном, - рівень провінціального ЗМІ й «чорнушної» статті з недолугим сленгом, припущеннями й фантазуваннями журналістів, недостовірною інформацією (цей самий інформатор ДЕПО Макуха в день прибирання особисто говорив по телефону з лідером «Останнього Бастіону», про що він забув уточнити виданню Укропів).

Одне питання, якщо інформатор ДЕПО Дмитро Макуха був організаторам та ініціатором прибирання Кадетського корпусу разом із «Останнім Бастіоном» - 1, анонсованого в нашому виданні - 2,  у рамках «бастіонівської» програми «Збережи свою фортецю» - 3, які питання тоді взагалі можуть бути до Сікалова? І чи не здається дивним, що 3 пункти свідчать проти Макухи-організатора на користь "Останнього Бастіону"?

Шановне видання ДЕПО, перед тим, як поливати когось брудом, треба мати хоча б факти, а не тільки емоції обуреного студента, що мріє стати деканом архітектурного факультету та проголосив себе ініціатором й організатором відновлення Кадетського корпусу.

«Останній Бастіон» розуміє, що напередодні виборів усі керуються правилом: «На війні всі засоби пригожі», але писати статті на замовлення, взявши за основу палку промову одного з учасників прибирання, що залишився невдоволеним і полити брудом лідера ГО «Останній Бастіон», даруйте, але не називається не інакше, як «чорнушка»

Чому «організатор» Дмитро Макуха забув сказати ДЕПОві, що на прибиранні був син Геннадія Сікалова, який, до речі, при Дмитрові телефонував батькові? Знову ж таки, телефон Геннадія Сікалова був увімкнений - є докази у вигляді набраних викликів.

Нам приємно, що нас намагаються дискредитувати - отже нас читають і ми чогось варті. Не критикують того, хто нічого не робить. 

Яка мета статті про Кадетський корпус під назвою «Полтавські політики пропонують Кадетському корпусу "піар без зобов'язань"»? Чи видання ДЕПО зробило хоч щось для відновлення корпусу, окрім як «промити кістки» тим, хто дійсно доклав руки і, витративши свій вихідний, прибрав територію пам’ятки? ДЕПО вміє прибирати, будувати, карати – але тільки в режимі онлайн і тільки в псевдокраїні Укропії.

На Україну, нашу з вами Батьківщину, ДЕПО байдуже, це вони продемонстрували. Укропи створили собі нову республіку - онлайн. Там уже почалися перші зачистки. Лад наводять... Але нащо вигадувати те, що віками нам дано? 


Читайте також:
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
вчора, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
вчора, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
вчора, 09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
06 липня, 14:17