Чубайса отруїли ? Колишній голова "Роснано" Анатолій Чубайс потрапив до реанімації

СВІТ
01.08.2022, 12:15
Чубайса отруїли ? Колишній голова "Роснано" Анатолій Чубайс потрапив до реанімації

Чубайс опинився у реанімації після відвідин бару. У нього віднялися руки та ноги.

Колишній голова "Роснано" та колишній віце-прем'єр росії Анатолій Чубайс потрапив до реанімації.

Анатолія Чубайса госпіталізували до однієї з європейських клінік з діагнозом синдром Гійєна-Барре.

Cиндром Гійєна-Барре є рідкісною аутоімунною хворобою, при розвитку якої антитіла починають атакувати мієлінову оболонку периферійних нервових клітин. Її ушкодження призводить до того, що хворий частково втрачає контроль над м'язами в кінцівках, а у важких випадках проблеми виникають у роботі дихальних м'язів.

Точні причини розвитку синдрому Гійєна-Барре поки невідомі, однак у більшості випадків він виникає після різних бактеріальних та вірусних інфекцій.

Кімнату, де знаходився Чубайс, коли в нього погіршилося самопочуття, обстежили фахівці в костюмах хімічного захисту, співробітники поліції опитували свідків.


Наприкінці березня стало відомо, що Анатолій Чубайс пішов з посади спеціального представника президента росії з питань сталого розвитку та зв'язків з міжнародними організаціями та виїхав з країни.

За твердженням агентства Bloomberg, Чубайс висловив незгоду із вторгненням росії до України. Прес-секретар Кремля дмітрій пєсков заявив, що поїхав чиновник із росії чи ні після відставки — його особиста справа.

67-річний Чубайс був першим заступником голови уряду, міністром фінансів та головою Адміністрації президента за президента Бориса Єльцина. Він був однією з ключових постатей та ідеологом приватизації російських підприємств на початку 90-х років минулого століття.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Одна з ракет влучила в багатоповерхівку
22 березня, 13:38
Війна
В результаті атаки троє загиблих, семеро поранених
22 березня, 08:44
Світ
Це виглядає як мінімум дивно
21 березня, 15:35
Світ
Рефат Чубаров висловився про реакцію міжнародної спільноти на окупацію Криму
16 березня, 21:15
Світ
Сейм визнав, що ПВК "Вагнер" є терористичною організацією, а її члени та найманці становлять загрозу безпеці держави та суспільства
14 березня, 13:15
Війна
Одна людина загинула, 3 цивільних дістали поранення.
14 березня, 11:05