Чубайса отруїли ? Колишній голова "Роснано" Анатолій Чубайс потрапив до реанімації

СВІТ
01 серпня, 12:15
Чубайса отруїли ? Колишній голова "Роснано" Анатолій Чубайс потрапив до реанімації

Чубайс опинився у реанімації після відвідин бару. У нього віднялися руки та ноги.

Колишній голова "Роснано" та колишній віце-прем'єр росії Анатолій Чубайс потрапив до реанімації.

Анатолія Чубайса госпіталізували до однієї з європейських клінік з діагнозом синдром Гійєна-Барре.

Cиндром Гійєна-Барре є рідкісною аутоімунною хворобою, при розвитку якої антитіла починають атакувати мієлінову оболонку периферійних нервових клітин. Її ушкодження призводить до того, що хворий частково втрачає контроль над м'язами в кінцівках, а у важких випадках проблеми виникають у роботі дихальних м'язів.

Точні причини розвитку синдрому Гійєна-Барре поки невідомі, однак у більшості випадків він виникає після різних бактеріальних та вірусних інфекцій.

Кімнату, де знаходився Чубайс, коли в нього погіршилося самопочуття, обстежили фахівці в костюмах хімічного захисту, співробітники поліції опитували свідків.


Наприкінці березня стало відомо, що Анатолій Чубайс пішов з посади спеціального представника президента росії з питань сталого розвитку та зв'язків з міжнародними організаціями та виїхав з країни.

За твердженням агентства Bloomberg, Чубайс висловив незгоду із вторгненням росії до України. Прес-секретар Кремля дмітрій пєсков заявив, що поїхав чиновник із росії чи ні після відставки — його особиста справа.

67-річний Чубайс був першим заступником голови уряду, міністром фінансів та головою Адміністрації президента за президента Бориса Єльцина. Він був однією з ключових постатей та ідеологом приватизації російських підприємств на початку 90-х років минулого століття.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Урядовці провідних країн виступили зі спільною заявою щодо безпеки цивільних ядерних об’єктів під час збройних конфліктів
22 вересня, 13:55
Війна
Щорічно 21 вересня у світі відзначається Міжнародний день миру, щоб підкреслити безглуздість воєн
21 вересня, 11:15
Війна
Загнані у безвихідь кремлівський бункерний щур і його банда воєнних злочинців підготували кривавий сценарій для українських дітей.
10 вересня, 20:27
Світ
Військово-космічні сили ресурсної федерації московії не обмежують свої терористичні рейди українським повітряним простором.
09 вересня, 20:27
Війна
Вчора на ЗАЕС завезли ще 2 БТР та 6 спеціальних вантажівок.
23 серпня, 14:36
Війна
путін готує ядерний вибух на Запорізькій АЕС
12 серпня, 16:30