Цікавий сайт голови Черкаської ОДА Олександра Скічка

ПОЛІТИКА
07 жовтня, 14:27
Цікавий сайт голови Черкаської ОДА Олександра Скічка
Фото: Останній Бастіон

Судячи з усього, Зе-команда полюбляє грати не тільки на нервах виборців і статевими органами по клавіатурі роялю…

Питання моральної руйнації суспільства вкрай гостро постає у країнах, які огорнуті полум'ям соціальних, політичних та економічних негараздів. Наркоманія, проституція, ігорний бізнес — наче іржа роз’їдають душі людей. На жаль, деякі можновладці ставляться до цих проблем людства з дещо "філософської" позиції.

У попередній публікації ми вже висвітлювали тему особливої слабкості Зе-команди до ефектних дівчат, які не соромляться демонструвати свої принади на публіку. До речі, не тільки їх жінки, але й чоловіки з’являються на  обкладинках «дорослих» видань.

Разом із потенційною "зеленою" депутаткою Юлією Гершун в одному з українських видань красується і теперішній президентський "намісник" Черкаської області Олександр Скічко, який, до речі, має й інші пікантні вподобання.

Цікавий сайт голови Черкаської ОДА Олександра Скічка_1

Скажімо, якщо відкрити його сторінку на платформі "Wikipedia", можна побачити посилання на дуже цікавий сайт, який присвячено азартним іграм та казино. Особливо інтригує назва цього сайту aleksandrskichko.com.ua, яка дивним чином нагадує ім’я та прізвище пана Скічка.

Звісно, можна сказати, що це підступна "рука Кремля", змова всесвітніх "ляльководів", або навіть інопланетна диверсія з метою заплямити імідж Зе-командівців, проте позитивне рішення пана Скічка у якості нардепа під час голосування за узаконення грального бізнесу підказує, що він все-таки не вважає цю індустрію чимось небезпечним для громади.

Взагалі Олександр Скічко відрізняється вкрай цікавими вподобаннями; наприклад у листопаді 2012 року він став рекордсменом України з найбільшої кількості одягнених трусів, повідомляє українська філія "BBC.News". Що ж, перевдягатися народні обранці вміють, не дивно що серед них з’являються справжні легенди цієї справи.

Але повернімося до головної теми: звісно, пан Скічко може дозволити собі зацікавлення гральною індустрією, враховуючи придане своєї дружини Єлизавети, доньки мільярдера Леоніда Юрушева, яка запросто може робити своєму коханому подарунки майже на півмільйона гривень.

Проте більшість українців навряд дозволить собі подібну "щедрість", а популяризація азартних ігор б'є по гаманцях саме пересічних громадян, руйнуючи їх життя та родини.

Тож, сподіваємося, що здоровий глузд переможе "Зе-профанацію" і державні посади почнуть займати справді фахові люди з дійсною проукраїнською позицією та відповідним світоглядом, а не артисти, коханки та картярі.

вибір редакції
Читайте також:
Наприкінці поточного року вчителям шкіл нарешті підвищать заробітну плату; поки що тільки на 8,4%.
30 листопада, 10:17
Це вже друге таке замовлення у 2021 році
26 листопада, 12:53
Європейські слуги Феміди вкотре довели, що гроші не пахнуть, особливо, коли їх надто багато і відомо звідки.
05 листопада, 13:48
Було б цікаво дізнатись, як вони ці народні гроші використовують. Але зась.
03 листопада, 16:16
У цій підбірці Вас чекає огляд найдорожчих продуктів та напоїв. Тут буде і кава, і спиртне і багато чого цікавого
24 жовтня, 13:35
Трухін - один з «хранителів», одного із бізнесів Зеленського
19 жовтня, 16:20