Ціна брехні президента Зеленського

Опінії
29.11.2022, 19:00
Ціна брехні президента Зеленського

У путіна в крові руки українців, він вбивця. У Зеленського в крові гаманець та язик. Він брехун.

Журналіст, оглядач

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Страшна ціна брехні президента Зеленського на скандальній пресконференції: тепер кожен розуміє, чому я поставив президенту питання про Демченка

Рік тому, 26 листопада відбулась відома пресконференція, на якій я задав питання президенту Зеленському, чому він незаконно, в порушення закону про люстрацію, призначив на найвищий пост - начальника Комітету по розвідці при президенті України російського агента Руслана Демченко.

На питання Зеленський не відповів, не пояснив чому він порушив закон, натомість почав захищати Демченка, який на цій посаді відповідав за розвідку проти росії, і попередження держави та населення. Цікава деталь, яку кожен може перевірити - у російських ЗМІ ніяких критичних згадок щодо Демченка ні до після тієї пресконференції не було взагалі, бо він для них свій.

Ось чому:

  • не було проведено розгортання територіальної оборони;
  • не було негайно підірвано мости через Чонгар, мости через Дніпро у Херсоні;
  • не були прикриті тили гарнізону Маріуполя, здані без бою Мелітополь, Бердянськ, тобто росіянам відкрили "коридор у Крим";
  • не було проведено мобілізацію оперативного резерву; не встановили загородження на шляхах російського наступу.
  • Не була підготовлена евакуація мирного населення, що призвело до великих втрат;
  • Не будувались рубежі оборони, бо будівельна техніка будувала до останнього дня дороги на шляхах наступу ворога, а не бойові позиції;
  • Не були евакуйовані стратегічні оборонні підприємства, наприклад, в Ізюмі "Укроборонпром" подарував росії завод який виробляв приціли на "Стугни", в Гостомелі залишили на знищення "Мрію";
  • За три роки не закуплений при Зеленському взагалі не закуплені ні артилерійські снаряди, ні мінометні міни, не закуплений жоден ПТРК "Стугна";
  • Колишнє керівництво СБУ зараз звинувачується у державній зраді та роботі на росіян - хоча про це писали до початку війни.

Ось чому Зеленський продовжував брехати про "шашликі на травневі свята". А багатомісячні попередження про напад з боку країн НАТО Зеленський та його Слуги називали провокаціями і замість мобілізації брехали людям, щоб не дати можливості багатьом діяти самостійно.

А що ж Демченко після початку війни? Де ж поділась та людина, яка була для Зеленського незамінною та здала усі операції української розвідки проти рф, який повідомляв, що нападу не буде?

Після початку війни він виявився непотрібним, бо начальник комітету по розвідці України Демченко не користувався довірою країн НАТО, з ним не хотів спілкуватись жоден західний розвідник. Тому він одразу виявився відстороненим, формально його відсторонили від посади у червні, але Демченко залишається на посаді у комісії по громадянству при президенті України, Зеленський продовжує тримати біля себе начальника розвідки, яких "проґавив" російський напад і підставив Україну.

Проти Демченка нема зараз ніяких розслідувань, президент робить вигляд, ніби російський напад був несподіваним.


Президент Зеленський не дає відповіді, чому саме він брехав та провалив підготовку до війни, чому прирік народ України на подвиг, хоча можна зробити багато системних речей, думає, що зміна ролі допоможе йому уникнути відповідальності за російських агентів, яких він призначив у спецслужби на найвищі посади.

Дуже цинічно, що Зеленський звинуватив мене на пресконференції, ніби якісь українські військові загинули через мої дописи. Хто саме, жодних імен він не назвав, ніяких розслідувань, ніяких фактів не представив. Брехати для президента звично. А через брехню Зеленськго загинули десятки тисяч, і їх імена відомі, багато тисяч імен...

У путіна в крові руки українців, він вбивця.

У Зеленського в крові гаманець та язик. Він брехун.

Читайте також:
Опінії
Усі брешуть, так влаштована система, і в цьому потоці брехні немає сенсу шукати правду. А там де немає правди, немає правильних рішень.
вчора, 11:42
Політика
Будувати буде ТОВ «Вельт Капітал», яке ловили на завищенні цін удвічі
вчора, 11:00
Війна
Кордони України були позбавлені необхідного захисту у вигляді встановлення сигналізаційних комплексів «Щит».
24 травня, 10:47
Політика
Контроль росіянами Pin-UP - це підстава для скасування ліцензії, але КРАІЛ та Іван Рудий вперто цього не помічали.
23 травня, 18:12
Опінії
Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.
22 травня, 10:36
Світ
Система, що лежить в основі глобальних телекомунікацій, катастрофічно незахищена.
22 травня, 10:05