Цинізм тилових щурів руйнує місто Дніпро

Найбільше місто центральної частини України страждає не лише від нічних ракетно-дронових атак РФ. Його нищать і місцеві кабінетні шкідники.
Приблизно місяць тому, внаслідок удару рашистів по Дніпру, постраждали будівлі Палацу Студентів та Акваріуму, які належать Дніпровському національному університету імені Олеся Гончара. Міська влада запропонувала ректорату цього вишу звернутися до неї по фінансову допомогу.
Чому? — Ну, бо ці об'єкти є знаковими для Дніпра, а керівництво ДНУ ім. О. Гончара явно не поспішало приступати до ремонтних робіт, які не здійснені ще й досі, але у відповідь на минулому тижні отримали гучні цинічно-шизофренічні обвинувачення.
Їх зробив безпосередньо ректор вишу Сергій Оковитий. Мовляв, Дніпровська міська рада під керівництвом Бориса Філатова хоче рейдернути відразу і Палац Студентів, і Акваріум, що є цілковитою брехнею, яку тут же було викрито оприлюдненням відповідними документами.
Хоча нахабство і цинізм пана Оковитого вражає. Адже для Дніпровського міського голови, як і для мене та й багатьох інших посадовців (доречно згадати президента Леоніна Кучму та прем'єр-міністерку Юлію Тимошенко), ДНУ — це Alma Mater, на проблеми якої нам усім боляче дивитися.


Ця публічна атака ректора на міську владу Дніпра тільки спершу може видатися нападом переляканого бойового хом'ячка, який помилково сприйняв за загрозу простягнуту йому руку допомоги. Насправді ж, це — відвертий кидок вгодованого тилового щура.
Оковитий та його прислуга отримують на підконтрольний їм виш щороку із державного бюджету понад 200 мільйонів гривень (із кишень вітчизняних платників податків, зауважимо). І це ж, не рахуючи величезних грошей від студентів-контрактників та західних фондів!
Але, як виявилося, ректор-невдаха дуже агресивно реагує на те, що йому здається втручанням в його справи. Та ми нагадаємо Оковитому, що він — лише ситуативний чиновник від науки, який сидить на бюджетних потоках і вкрай погано порається зі своїми обв'язками.
Замість тисячі слів, просто викладемо знімки, зроблені днями на різних об'єктів ДНУ ім. О. Гончара — спорткомплексі, навчальних корпусах, розташованих у тому числі на центральному проспекті Дмитра Яворницького. І найголовніше, — фото гуртожитків, де живуть студенти, котрими прикривається ректор.
Ці руйнування завдані не рашистами (принаймні, поки що) — вони завдані злочинною бездіяльністю та цинізмом ректора вишу, який за гучними гаслами немає жодної корисної справи за душею. І їх фейками про рейдерські атаки Оковитий ніяк не прикриє.


