Цивілізований світ мусить перестати турбуватися про збереження обличчя Путіна

Опінії
12.09.2022, 19:12
Цивілізований світ мусить перестати турбуватися про збереження обличчя Путіна
Фото: Facebook

Після серії болючих воєнних поразок, росія завдала удару по цивільній інфраструктурі України. Країна-агресор викликала локальні катастрофи.

інвестиційний банкір

Це тероризм? Так, звичайний тероризм, який нас не дивує, проте тут інше питання – «Навіщо?». У будь-яких діях є логіка, навіть у діях росіян.

То ж, навіщо? Щоби вплинути на населення? – Так, але не на українське населення. Це дія задля пропаганди, спрямована на внутрішнього споживача.

Що зробив Владімір Путін? Розпочавши війну, він випустив джина ура-патріотичної істерики, а також поставив імперіалістичну повістку першою і почав нею підживлювати власну легітимність.

І це працює, як із Кримом колись. Але це працює тільки коли є перемога, коли починаються поразки це прилітає назад.

Що ми побачили після блискучої операції Збройних Сил України у Харківській області? Що побачили у Кремлі? – Хвилю обурення отого самого глибинного народу, якого збудили, і обурення вже було спрямоване не на міфічних нациків з України, а на цілком реального володаря Кремля і його посіпак.

Хвилю обурення викликало помпезне святкування дня Москви та відкриття у суботу, 10 вересня, якогось найбільшого оглядового колеса в Європі. Новий фалічний символ диктатора, що старіє та який відкривав особисто бункерний щур Путін.

Дійшло до того, що якийсь імперіалістичні хакери то колесо зламали на наступний день. І це мало налякати Кремль. І змусило його діяти.

Чому налякати? Який для нас найкращий сценарій? Ми викидаємо російські війська з України та це починає процес внутрішнього хаосу на росії, що призводить до громадянської війни та розпаду імперії. Це наш ідеальний сценарій і одночасно нічний жах Кремля.

І у подіях останніх днів у Кремлі побачили ознаки такого сценарію, поки що далекі та лише початкові. Але ознаки є і їх злякалися, а тому зробили цей удар відчаю.

Чи допоможе? – Побачимо, адже російська пропаганда вже жваво підхопила цю тему, глузуючи та демонструючи всі величезні комплекси.

Чи підхопить це глибинний народ? – Теж невдовзі побачимо. Цікаво, наскільки контрольованим є той самий глибинний народ.

У будь-якому разі показово, хто має займатися рятуванням обличчя Путіна: не Макрон, не Байден, не Україна, а якась Марго Сімонян та її друзі. То ж менше всього цивілізований світ має перейматися збереженням обличчя цього хворобливого терориста.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
путін хоче перетворити український Донбас у сучасний Сталінград для російського населення
03 лютого, 14:45
Політика
Саме тому російські спеціальні служби запустили широкомасштабну кампанію під назвою "Мінськ-3". Україну готують до капітуляції, вкотре...
02 лютого, 17:52
Війна
Ворожа ракета зруйнувала житловий будинок у приватному секторі обласного центру; попередньо, одна жінка знаходиться під завалами.
25 січня, 18:01
Війна
Окупанти почали серйозний наступ у Запорізькій області
20 січня, 18:55
Війна
Наступ російських військ має розпочатися до того, як Київ отримає від США та ЄС сучасні танки
20 січня, 16:15
Війна
Колишній радник Владіміра Путіна вважає, що російська окупаційно-терористична орда завдасть нового удару з Півночі й оточить нашу армію.
16 січня, 06:59