Цивілізований світ мусить перестати турбуватися про збереження обличчя Путіна

Опінії
12.09.2022, 19:12
Цивілізований світ мусить перестати турбуватися про збереження обличчя Путіна
Фото: Facebook

Після серії болючих воєнних поразок, росія завдала удару по цивільній інфраструктурі України. Країна-агресор викликала локальні катастрофи.

інвестиційний банкір

Це тероризм? Так, звичайний тероризм, який нас не дивує, проте тут інше питання – «Навіщо?». У будь-яких діях є логіка, навіть у діях росіян.

То ж, навіщо? Щоби вплинути на населення? – Так, але не на українське населення. Це дія задля пропаганди, спрямована на внутрішнього споживача.

Що зробив Владімір Путін? Розпочавши війну, він випустив джина ура-патріотичної істерики, а також поставив імперіалістичну повістку першою і почав нею підживлювати власну легітимність.

І це працює, як із Кримом колись. Але це працює тільки коли є перемога, коли починаються поразки це прилітає назад.

Що ми побачили після блискучої операції Збройних Сил України у Харківській області? Що побачили у Кремлі? – Хвилю обурення отого самого глибинного народу, якого збудили, і обурення вже було спрямоване не на міфічних нациків з України, а на цілком реального володаря Кремля і його посіпак.

Хвилю обурення викликало помпезне святкування дня Москви та відкриття у суботу, 10 вересня, якогось найбільшого оглядового колеса в Європі. Новий фалічний символ диктатора, що старіє та який відкривав особисто бункерний щур Путін.

Дійшло до того, що якийсь імперіалістичні хакери то колесо зламали на наступний день. І це мало налякати Кремль. І змусило його діяти.

Чому налякати? Який для нас найкращий сценарій? Ми викидаємо російські війська з України та це починає процес внутрішнього хаосу на росії, що призводить до громадянської війни та розпаду імперії. Це наш ідеальний сценарій і одночасно нічний жах Кремля.

І у подіях останніх днів у Кремлі побачили ознаки такого сценарію, поки що далекі та лише початкові. Але ознаки є і їх злякалися, а тому зробили цей удар відчаю.

Чи допоможе? – Побачимо, адже російська пропаганда вже жваво підхопила цю тему, глузуючи та демонструючи всі величезні комплекси.

Чи підхопить це глибинний народ? – Теж невдовзі побачимо. Цікаво, наскільки контрольованим є той самий глибинний народ.

У будь-якому разі показово, хто має займатися рятуванням обличчя Путіна: не Макрон, не Байден, не Україна, а якась Марго Сімонян та її друзі. То ж менше всього цивілізований світ має перейматися збереженням обличчя цього хворобливого терориста.

Читайте також:
Війна
Щонайменше понад десяток мігрантів, що намагалися перетнути російсько-фінляндський кордон, тепер воюватимуть проти України.
07 грудня, 13:36
Війна
Навіть, якщо весь світ виступить проти сіоністського режиму, державне утворення Ізраїль не зупиниться. Палестинці ж страждатимуть і надалі.
14 листопада, 10:09
Світ
Адміністрація президента Джозефа Байдена підтримує дії ЦАХАЛ. Проте водночас закликала дотримуватися міжнародного права.
03 листопада, 09:18
Війна
Прифронтовий обласний центр страждає від окупантів навіть після вигнання їх із Правобережжя. 29-30 жовтня росіяни обстрілювали Херсон.
30 жовтня, 09:52
Війна
Вночі 28 жовтня окупаційно-терористичний контингент завдав чергового удару по Правобережній Херсонщині. Ворог обстріляв багатоповерхівки.
28 жовтня, 14:00
Війна
Навіть по смерті Нестор Іванович дратує окупантів із Московії. Але пам'ять про командувача Революційної повстанчої армії України незнищенна.
15 жовтня, 11:34