CNN і SkyNEWS підірвали світовий інформпростір своїми включеннями зі звільненого Херсону

Опінії
14.11.2022, 13:38
CNN і SkyNEWS підірвали світовий інформпростір своїми включеннями зі звільненого Херсону

А знаєте як їм віддячили? Позбавили акредитації !

Керівник у Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Вчорашні репортажі іноземних медіа внесли величезний вклад у нашу перемогу. Вони не "паркетні", а справжні і емоційні  - тому  облетіли весь світ. Світ, де все частіше звучать заклики до нас не відвойовувати території, а "порішати" з путіним за столом перемовин... Світ, де лунають заклики перестати давати нам зброю... І ці сюжети нанесли потужний удар по таких "путінферштеєрах".

Тому дуже підозріло, що в нас ще залишився хтось, хто не розуміє, наскільки це важливо для України.

Не хочеться догратись, що залишиться один російський "ленд-ліз"...

Хто пропустив - сюжети тут:

CNN - тільки на ютубі 897 тис.

SkyNEWS - 339 тис переглядів.


Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує читачам, що низку журналістів іноземних медіа позбавили акредитації через репортажі зі звільненого Херсона.

Про це в неділю, 13 листопада, повідомив Генштаб ЗСУ.

Згідно з повідомленням пресслужби Генштабу, “низці представників ЗМІ, які порушили правила роботи у районі ведення бойових дій, скасовано дозвіл на роботу, а їхні прескарти визнані не чинними”.

“Нещодавно деякі представники ЗМІ, ігноруючи наявні заборони та застереження, без погодження з відповідними командирами та службами зв’язків з громадськістю військових частин здійснювали інформаційну діяльність в місті Херсон ще до завершення стабілізаційних заходів. Такі дії є грубим порушенням вимог наказу Головнокомандувача Збройних сил України №73 від 03.03.2022, а також відповідних розпоряджень військового командування”, – йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ.

У Генштабі не назвали конкретні медіа, журналістів яких позбавили акредитації.

У “Детектора медіа” повідомляють, що дозвіл на роботу скасували щонайменше шістьом журналістам знімальних груп, у тому числі CNN та SkyNews.

Окрім них, в Херсоні після звільнення також працювали знімальні групи Суспільного та Hromadske. Також в ефірі каналу “Рада” було включення з Херсона.

Раніше про намір позбавити акредитації журналістів CNN та SkyNews повідомила в розмові з “Детектором медіа” речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк.

“Заборона існує для всіх — вона була оголошена на сторінці ОК “Південь”, про це повідомили офіційно. Поки що робота ЗМІ в Херсоні не передбачається у зв’язку з небезпекою. Так вирішило командування… У мене зараз є інформація про позбавлення акредитації знімальних груп Sky News та CNN. Також є інформація про італійське видання, яке також там було, але я чекаю на додаткову інформацію”, – заявила Гуменюк.

Читайте також:
Політика
15 грудня соцмережа заблокувала акаунти журналістів великих американських видань, зокрема The New York Times, The Washington Post та CNN.
17.12.2022, 10:15
Світ
Українські професійні організації заявляють, що журналісти стали метою російської армії.
12.12.2022, 11:17
Політика
Журналісти та медійні ГО вимагають повернути відібрані через репортажі в Херсоні акредитації
14.11.2022, 16:15
Світ
Про одну з найважливіших битв між демократіями та диктаторами, що розгортається цього тижня в Бухаресті
28.09.2022, 10:15
Політика
Лише 10% законопроекту безпосередньо стосуються зобов’язань, які Україна взяла на себе як кандидат на вступ до ЄС
15.09.2022, 10:10
Опінії
Цензура - це удар по незалежності України
30.08.2022, 15:05