Цього року Нобелівську премію миру присуджено Всесвітній продовольчій програмі

ПОЛІТИКА
09.10.2020, 16:06
Цього року Нобелівську премію миру присуджено Всесвітній продовольчій програмі
Фото: mgorod.kz

«Поки у нас немає медичної вакцини, їжа є найкращою вакциною проти хаосу».

У Швеції та Норвегії триває Нобелівський тиждень, в рамках якого називають володарів престижної нагороди цього року. Так, сьогодні в Осло назвали володарів Нобелівської премії миру. 

Повідомляється, що цього року її отримає Всесвітня продовольча програма з формулюванням «за її зусилля з боротьби з голодом, внесок в покращення умов для миру в районах, який торкнулися військові конфлікти, і за те, що вона діє як рушійна сила в зусиллях щодо запобігання використання голоду як зброї війни й конфлікту»

Відзначається, що в цьому році пандемія коронавірусу привела до зростання кількості людей, які страждають від голоду. У таких країнах як Ємен, Демократична республіка Конго, Нігерія, Південний Судан, Буркіна-Фасо пандемія і збройні конфлікти призвели до зростання кількості людей, що знаходяться на межі виживання.

«Перед лицем пандемії Всесвітня продовольча програма продемонструвала разючі можливості щодо активізації своїх зусиль», – заявили в Нобелівському комітеті.

У самій організації заявили про те, що «поки у нас немає медичної вакцини, їжа є найкращою вакциною проти хаосу».

«Ніхто у світі не повинен лягати спати голодним. Ніхто», – підкреслили на сторінці у Твіттер Нобелівського комітету.

Як відомо, Всесвітня продовольча програма – найбільша у світі гуманітарна організація, яка бореться з голодом і сприяє продовольчій безпеці. У 2019 вона надала допомогу 100 мільйонам осіб у 88 країнах, які страждали від відсутності продовольства і голоду...

У 2019 році 135 мільйонів осіб страждали від гострого голоду – це найвищий показник за останні роки. Більша частина цього зростання була зумовлена війною і збройними конфліктами», – йдеться в повідомленні Нобелівського комітету.

Нагорода щорічно вручається Нобелівським комітетом фізичним особам або організаціям, які, на його думку, внесли видатний внесок у зміцнення миру. І вручається з 1901 року.
 

Читайте також:
Айвіс Берзіньш хотів, щоб його діти взимку не сиділи на дивані перед телевізором, а активно проводили час на вулиці.
16 лютого, 11:03
Грем Шема вже тричі літав на літаку «Cessna 172» як стажист.
14 січня, 11:08
Елітною військовою частиною з квітня 2017 року керував Ігор Олександрович Попов.
12 січня, 14:49
Проведення масового щеплення населення медичними препаратами від коронавірусу не гарантує негайного завершення глобальної епідемії.
08.12.2020, 11:24
У Нідерландах студенти зібрали робочий електромобіль зі сміття, виловленого з моря.
16.11.2020, 16:02