ЦРУ забороняє своїм аналітикам використовувати Telegram

ВІЙНА
29 січня, 15:40
ЦРУ забороняє своїм аналітикам використовувати Telegram

Заборона стосується не тільки робочих комп'ютерів, а й особистих пристроїв аналітиків.

Уряд США дедалі більше турбує можливість витоку даних унаслідок небажаного використання інформації.

Про це повідомляє Bloomberg.

Аналітики ЦРУ, які займаються збором інформації з відкритих джерел (OSINT), не можуть використовувати свої комп'ютери для доступу до месенджера Telegram, який часто використовується російськими військовими блогерами, які висвітлюють війну в Україні.

Як повідомляє Bloomberg, заборона стосується не тільки робочих комп'ютерів, а й особистих пристроїв аналітиків. Це змушує їх залишати територію ЦРУ, щоб отримати доступ до застосунку, який став популярним серед російських військових блогерів та аналітиків. Інсайдери, ознайомлені з ситуацією, підкреслюють, що такі запобіжні заходи зумовлені занепокоєнням уряду щодо можливих джерел даних і небажаного використання інформації.

Згідно з публікацією видання, розвідка США наразі зміцнює свої зусилля в галузі аналізу інформації з відкритих джерел (OSINT). Найближчими місяцями планується впровадження нової стратегії OSINT, спрямованої на координацію, збір даних і створення поліпшених інструментів для ефективної роботи в цій сфері.

Однак уряд побоюється, що у випадку з OSINT проблема полягає в тому, щоб виокремити корисні відомості з немислимого обсягу інформації, доступної в цифровому вигляді.

«Нашою найбільшою слабкістю в OSINT були величезні масштаби того, скільки ми збираємо» — каже Ренді Ніксон, директор підрозділу ЦРУ по роботі з відкритими джерелами інформації.

Як пишуть американські журналісти, Офіс Ніксона розробив інструмент, схожий на ChatGPT, який використовує штучний інтелект для сортування чимраз більшого потоку даних. Тепер цей інструмент доступний тисячам користувачів у федеральному уряді, він спрямовує аналітиків до найважливішої інформації та автоматично узагальнює вміст.

Читайте також:
Світ
У разі успіху ця програма значно розширить можливості американського уряду і військових
16 березня, 19:00
Політика
Рівно 20 років тому Марк Цукерберґ разом з однокурсниками створили найбільшу соціальну мережу. Вона була покликана єднати людей у світі.
08 березня, 06:00
Опінії
Українським захисникам не слід чекати на ракети дальньої дії німецького виробництва. Як і на відправлення солдатів Бундесверу.
06 березня, 13:45
Кримінал
Затримано 7 підозрюваних у передачі інформації ізраїльській спеціальній службі. Фігурантами виявилися громадяни Турецької республіки.
06 березня, 08:27
Війна
Telegram – секретний інструмент російських спецслужб
03 лютого, 13:35
Війна
Генерал ФСБ Петровський придбав нерухомості на сотні мільйонів. Як йому в цьому допоміг Сергій Курченко?
14.10.2023, 11:45