Давайте, нарешті, почнемо робити те, що можемо робити. А не базікати.

Опінії
01 квітня, 17:16
Давайте, нарешті, почнемо робити те, що можемо робити. А не базікати.

У країні купа проблем і завдань. І економічних, і соціальних, і політичних, і ресурсних, і військових.

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Де взяти гроші?.. Чому в армії не вистачає людей, якщо є указ президента про загальну мобілізацію?.. Навіщо потрібен новий закон, і чому Верховна Рада його не ухвалює?... Коли надійде американська допомога, чи зможемо ми протриматися?.. Чому так пізно стали зводити капітальне укріплення на фронті, і хто понесе за це покарання?... Коли будуть снаряди?.. Коли союзники поставлять нам достатню кількість систем ППО?

Є такі питання, які обговорюють на телемарафоні — просто щоб поговорити, дати слово армії «експертів» — психотерапевтів, які заспокоюють хом'ячків. Наприклад, ми не можемо суттєво вплинути на терміни надання американської допомоги — але можемо поговорити. Ми не можемо посилити ППО — але можемо поговорити. Ми не можемо (не хочемо) йти в армію — але можемо поговорити.

А є питання і проблеми, які ми можемо і повинні вирішувати просто зараз.

Нам не вистачає снарядів, але ми можемо збільшити виробництво дронів усіх типів і почати розробку дронів завтрашнього дня. Для цього треба створити Комітет із дронів, який би консолідував зусилля всіх міністерств і відомств, який би проводив державну політику в галузі дронів, і в якому б працювали професіонали - розробники, виробники, застосовувачі дронів, а не ось це все...

Нам не вистачає РЕБ? — Треба створити Комітет із РЕБ із професіоналів, дати надзвичайні повноваження і замкнути на них фінансові потоки, які тирять чиновники дорогою від розробки РЕБ до їхнього надходження у війська.

Нас бомблять КАБами? — Давайте вже зробимо серйозне безпілотне бомбардувальне командування (з професіоналів!) і станемо методично, постійно, за розкладом працювати по ворожих аеродромах і бомбардувальниках на них.

Давайте, нарешті, почнемо робити те, що можемо робити. А не базікати.

Читайте також:
Позиція
Технологічна аварія з пожежею сталася на межі балансової приналежності газопроводу Укргазвидобування та Оператора ГТС України
19 квітня, 16:35
Політика
В СБУ заявили, що деякі працівники «поліції ДНР» не колаборанти
19 квітня, 09:13
Політика
Ольгу Кравченко призначили директором юридичного департаменту Державної митної служби
18 квітня, 11:02
Війна
Найєм і Кудрицький віддали мільярдні підряди «на захист енергооб'єктів» росіянам
17 квітня, 09:03
Війна
На фініші ми отримали закон, який жодним чином не вирішує жодної проблеми мобілізаційного процесу, але додає нам додаткових проблем.
16 квітня, 18:00
Війна
Хто керував надзвичайниками Полтавщини останні 6 місяців?
15 квітня, 18:40