ДБР на Львівщині виявило лісників, які “нарубали дерев” на 2,6 млн грн

КРИМІНАЛ
02 лютого, 14:45
ДБР на Львівщині виявило лісників, які “нарубали дерев” на 2,6 млн грн
Фото: ДБР

Відомство вирішило “потрусити зажирілих лісників”.

Слідчими ТУ ДБР у м. Львові повідомлено про підозри лісничому та 6 працівникам Бендюзького лісництва ДП "Радехівське ЛМГ" у незаконній порубці, перевезенні та збуті лісу, які спричинили тяжкі наслідки.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

"За даними слідства, лісничий розробив злочинний план незаконного збагачення, який полягав у протиправній порубці дерев на ввіреному йому лісництві, а надалі їх перевезенні та збуті. Для цього він організував та очолив злочинну групу, до складу якої залучив шістьох працівників держпідприємства", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у період січня-жовтня 2020 року дана ОЗГ незаконно вчинила порубку дерев різних порід, які надалі перевозили та реалізовували третім особам.

Внаслідок цього державі спричинено шкоди на понад 2,6 млн грн.

Нещодавно  в ДБР також повідомляли, що за незаконну порубку дерев на 6,6 млн грн збитків — судитимуть 7 посадовців ще одного з лісомисливських господарств Львівщини.

До суду направлено обвинувальний акт відносно 7 посадових осіб одного з державних лісомисливських господарств Львівської області, "які організували злочинну групу для незаконної порубки дерев на ввірених їм територіях".

Можна припустити, що активність ДБР пов'язана з тим, що відомство вирішило "потрусити зажирілих лісників" та показати, "хто тепер в лісі господар" з усіма відповідними причино-наслідковими зв'язками. 

Читайте також:
Замовник був народним депутатом України кількох скликань та очолював Міністерство транспорту та зв’язку.
25 лютого, 14:38
Кримінальні провадження відкрито за заявою депутата облради Андрія Денисенка.
31 січня, 11:25
Перевіряється можлива причетність до розкрадання й інших службових осіб Інституту.
22 січня, 14:38
ТУ ДБР у місті Полтаві засекретило справу про підпал автівки головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова
18 січня, 14:27