ДБР намагається заблокувати роботу телеканалу «Прямий»

ПОЛІТИКА
06 березня, 08:36
ДБР намагається заблокувати роботу телеканалу «Прямий»

Представники телеканалу переконані, що метою ДБР є виключно політичний тиск.

Керівництво телеканалу «Прямий» отримало Ухвалу Печерського районного суду міста Києва, відповідно до якої канал зобов'язаний до 18 березня надати слідчим ДБР, тимчасовий доступ до речей та документів (з можливістю їх вилучення).

Про це повідомляється на офіційному сайті телеканалу.

Таку ухвалу суду телеканал вважає незаконною та необґрунтованою, та такою, що постановлена незаконним складом суду, адже належним судом для розгляду даного клопотання є Шевченківський районний суд міста Києва. ДБР знаходиться поза межами територіальної юрисдикції Печерського районного суду міста Києва.

Окрім того, розгляд клопотання ДБР у суді відбувався без участі представників каналу, що є грубим порушенням вимог кримінального процесуального закону.

Понад те, більшість документів, котрі хочуть отримати слідчі перебувають у державних реєстрах, доступ до яких і так є у ДБР.

Зокрема йдеться про Статут Телеканалу, свідоцтва та патенти об'єктів інтелектуальної власності, реєстр рухомого і нерухомого майна, а також уся поквартальна фінансова звітність.

Саме тому телеканал такі дії ДБР і Печерського суду розглядає як спосіб тиску та намагання заблокувати діяльність незалежного засобу масової інформації, а тому буде оскаржувати цю ухвалу в судовому порядку.

Нагадаємо, полтавське теруправління ДБР саботує розслідування стосовно фактів залякування головного редактора «Останнього Бастіону».

Читайте також:
За задумом авторів законопроєкту, саме Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має регулювати та контролювати увесь медіаринок.
14 липня, 15:41
Фракція партії "Слуга народу" відклала розгляд скандальної законодавчої ініціативи про ЗМІ до 1 липня поточного року.
19 червня, 13:57
Сторінки так званих ботів, прихильних до урядів низки країн з авторитарним режимом, "порушили правила соціальної мережі".
03 квітня, 11:10
Раніше паблік перебував у так званому «тіньовому бані».
28 березня, 07:07
Відомий телеграм-канал «Трубу прорвало» опублікував чергові записи розмов керівництва ДБР.
26 лютого, 10:05
Долінський не вперше заперечує право українців на власний погляд на історію.
24 лютого, 07:38