ДБР перетворюється на філію ФСБ в Україні – Княжицький

ПОЛІТИКА
25 лютого, 16:53
Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол
Фото: Youtube.com

«Тетяну Чорновол за принципову журналістську та громадянську позицію раніше переслідував режим Януковича, а тепер – влада Зеленського».

Вручення Державним бюро розслідувань підозри Тетяні Чорновол фактично є ще одним свідченням співпраці установи з проросійськими політиками.

Про це написав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицькій на своїй сторінці в мережі Фейсбук, коментуючи вручення підозри Тетяні Чорновол через конфлікт із журналістом «Шарій.net», передає пресслужба фракції.

«ДБР пред’явило підозру Тетяні Чорновол через конфлікт зі співробітником сторінки проросійського політика. ДБР вважає його журналістом. Отже, тепер усі співробітники штабів «ЄС», «Батьківщини», «Голосу», навіть ОПЗЖ і СН теж журналісти? А хто тоді журналісти? А може це співробітник партійного офісу проросійського політика заважав професійній діяльності журналістки Чорновол?» – наголосив політик.

Парламентар зазначив, що неприпустимими є спроби ДБР підмінювати поняття та переслідувати патріотів на догоду проросійським політиканам.

Княжицький також нагадав, що раніше Тетяну Чорновол за принципову журналістську та громадянську позицію переслідував режим Януковича, а тепер – влада Зеленського.

«ДБР перетворилася на філію ФСБ. Мало того, що травмували фізично Чорновол, ще й у «підозри» бавляться. Тетяна комусь подобається, а комусь ні, але не забуваймо, що це її хотіли вбити слуги Януковича, це її чоловік загинув на фронті. Гібридна війна і полягає у зміні понять в свідомості людей, коли російських політичних посіпак державний орган, який мав би їхню діяльність розслідувати, називає журналістами», – підкреслив Княжицький.

Нагадаємо, ми повідомляли, що Очільниця ДБР вважає справедливим розпочати судові переслідування «майданівців.

Читайте також:
Посадових осіб Державного бюро розслідувань підозрюють також у псуванні пам'яток історії і культури».
25 травня, 17:11
Акція відбулася на Майдані Незалежності у Києві та ще у понад 30 містах України.
24 травня, 19:54
Також українська сторона відкинула можливість закріплення «особливого статусу» тимчасово окупованих територій Донбасу в Конституції.
21 травня, 20:29
У партію увійшли депутати як з різних політичних сил, так і безпартійні.
21 травня, 15:05
«Важко вести розслідування, коли є всі шанси вийти на самих себе».
18 травня, 20:54