ДБР почало розслідування щодо Дейдея та інших поліцейських, які перевозили балканських кілерів

КРИМІНАЛ
16.08.2021, 16:07
Євген Дейдей
Євген Дейдей

Слідчі ДБР не хотіли починати розслідування цих обставин, тож зареєструвати кримінальне провадження їх зобов’язав суд.

Державне бюро розслідувань зареєструвало кримінальне провадження щодо помічника начальника київської поліції Євгена Дейдея та ще двох поліцейських, які перевозили групу ймовірних кілерів територією України навесні 2020-го року.

Як повідомляє Слідство Інфо, відповідна ухвала опублікована в судовому реєстрі.

Відтак, тепер слідчі ДБР повинні перевірити роль поліцейських, які фігурували у журналістському розслідуванні «Чотири кілери, три копи і наркобарон».

Як з’ясували журналісти, екснардеп, а нині помічник начальника київської поліції Євген Дейдей залучив двох знайомих, столичних поліцейських Ростислава Чернобрового та Семена Гордієнка, для перевезення групи балканців, яких обвинувачують у спробі вбивства чорногорського наркоторговця Радое Звіцера.

Перестрілка сталася в центрі Києва у травні 2020-го року. Згідно розслідування, поліцейські спершу привезли балканців від кордону до Києва, а одразу після стрілянини вивозили у напрямку Молдови, доки їх не затримали спецпризначенці.

Групу балканців нині судять за спробу вбивства, вони перебувають під вартою. Натомість, Євген Дейдей та двоє інших поліцейських залишаються у статусі свідків, підозри їм не оголошували. Згідно реєстру декларацій НАЗК, Євген Дейдей, Ростіслав Чернобровий та Семен Гордієнко продовжують працювати у столичній поліції.

Зауважимо, що спершу слідчі Державного бюро розслідувань не хотіли починати розслідування цих обставин, тож зареєструвати кримінальне провадження їх зобов’язав суд.

Читайте також:
Виміри
В той час, коли справжні офіцери зі словом і обличчям захищають країну, балаболи в погонах захищають лише власні гаманці
20 травня, 12:55
Війна
Де були Сумські поліцейські під час повномасштабного вторгнення ?
18 травня, 15:15
Війна
Тепер вони мітингують та обурюються, чому їх звільнили!
14 квітня, 16:45
Війна
А хто перевірить правоохоронців на причетність до співпраці з агресором ?
05 квітня, 11:55
Полтава
Поліція почала виписувати штрафи водіям за посвідчення старого зразка
05 лютого, 20:02
Полтава
За 2021 рік у ДТП було пошкоджено 561 авто патрульної поліції
30 січня, 15:45