Реформація №4: Євген Дейдей, нардеп-підполковник, якого поранив шампур

УКРАЇНА
17.07.2017, 06:54
Реформація №4: Євген Дейдей, нардеп-підполковник, якого поранив шампур

«ОБ» започаткував спецпроект «Реформація», у якому ми без масок і прикрас показуємо справжнє обличчя нової поліції.

Події свавілля силовиків, особливо в Полтаві, на Кіровоградщині, безкарність Врадіївки, замовчування Княжичів тощо, довели неспроможність нинішньої правоохоронної системи. Системи, яка тільки в 2017 році обходиться українським платникам податків у 16, 6 млрд грн (при загальному бюджеті МВС на цей рік 49,2 млрд грн.). Системи, яка з огляду на останні події, покликана знищувати свій народ, а не захищати його. Системи, яка попри гучну піар кампанію і змінену назву, зберегла старі кадри і відпрацьовані схеми.

РЕФОРМАЦІЯ №4

Нібито смертельно поранений у ногу нардеп від «Народного Фронту» Євген Дейдей, як виявилося, має звання підполковника.

Реформація №4: Євген Дейдей, нардеп-підполковник, якого поранив шампур_1

Євген Дейдей, якого спочатку ледь не позбавили недоторканності, а потім поранили під Авдіївкою на Донбасі має звання підполковника поліції. Докази цьому виклав у Facebook журналіст Володимир Бойко.

Реформація №4: Євген Дейдей, нардеп-підполковник, якого поранив шампур_3

Яка поліція, такі й підполковники, іронічно резюмує Бойко.

Нагадаємо, прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, що Євген Дейдей отримав осколкове поранення під час бойових дій, 14 липня 2017 року приблизно о 18.00 годині.Після надання первинної медичної допомоги його направлено до військового шпиталю № 66 м. Покровська.

Реформація №4: Євген Дейдей, нардеп-підполковник, якого поранив шампур_5

У свою чергу нардеп Ігор Мосійчук повідомляв, що Дейдей був поранений міною у «промзоні» Авдіївки, що нардепу потрібна кров для переливання, та про те, що Дейдея доправили гелікоптером у Дніпро.

Самі військові зазначили, що в час перебування нардепа в Авдіївці не було зафіксовано жодних обстрілів ані в районі «промзони», ані у житлових кварталах.

Соцспільнота засумнівалася в справжності поранення. Користувачі припустили, що воно фейкове й було отримане, ймовірно, в результаті проколу шампуром під час смаження шашлику.

Реформація №4: Євген Дейдей, нардеп-підполковник, якого поранив шампур_7

«Я видел ранения на фронте. Но чтоб вот так, да исключительно по мягким тканям нардепа... это почти чудо. По характеру раны могу предположить, что нардеп тупо сел на плоский шампур от шашлыка. В огнестрел не верю. Входное и выходное отверстие одинаковое. А это значит одно – шампур», – напсиав Вячеслав Поездник.

Реформація №4: Євген Дейдей, нардеп-підполковник, якого поранив шампур_9

У мережу одразу почали викладати меми про «несумісне з життям» поранення нардепа.

Відомості з біографії Дейдея читайте:

«Бойовий шлях» Євгена Дейдея