ДБР відкрило дві кримінальні справи щодо колишнього заступника міністра внутрішніх справ Гогілашвілі

ПОЛІТИКА
28.12.2021, 20:56
Олександр Гогілашвілі
Олександр Гогілашвілі

Провадження відкрито за фактом службового підроблення та перевищення службових повноважень

Державне бюро розслідувань порушило два кримінальних провадження стосовно ексзаступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, - про це повідомили в пресслужбі Бюро.

У першому кримінальному провадженні досудове розслідування здійснюється за фактом можливого вчинення Олександром Гогілашвілі службового підроблення під час оформлення на роботу в Міністерство внутрішніх справ України(ч. 1 ст. 366 КК України).

Друге - за фактом можливого перевищення службових повноважень експосадовцем під час перетину блокпоста в Донецькій області (ч. 2 ст. 365 КК України).

Раніше голова міжфракційного об’єднання "Розумна політика" Дмитро Разумков повідомив про це  у Telegram із посиланням на відповідь на депутатське звернення МФО до ДБР.

"За ініціативою МФО "Розумна політика" Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування за фактом можливого вчинення Олександром Гогілашвілі службового підроблення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, а також досудове розслідування за фактом можливого перевищення службових повноважень під час перетину блокпоста в Донецькій області", - йдеться у відповіді від ДБР, копію якої оприлюднив Разумков.

ДБР відкрило дві кримінальні справи щодо колишнього заступника міністра внутрішніх справ Гогілашвілі_1
ДБР відкрило дві кримінальні справи щодо колишнього заступника міністра внутрішніх справ Гогілашвілі_3

Згідно з відповіддю Офісу генерального прокурора, ОГП долучив звернення МФО "Розумна політика" щодо можливого опору працівникові правоохоронного органу до відповідної кримінальної справи.

Раніше на Youtube-каналі "Остання крапля" з'явилося відео, на якому Олександр Гогілашвілі на в'їзді до Донецької області поскандалили з правоохоронцями, оскільки його машину зупинили.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що ініціює проведення розслідування інциденту за участю заступника голови МВС Гогілашвілі та усунення його з посади на цей період.

Сам Гогілашвілі вибачився "за свою зайву емоційність" та пообіцяв сприяти проведенню розслідування інциденту на блокпості в зоні ООС.

13 грудня Кабінет міністрів України звільнив Гогілашвілі за власним бажанням.

Читайте також:
Виміри
ГУНП в Полтавській Області та УСБУ в Полтавській області намагаються змусити "Останній Бастіон" замовкнути
04 квітня, 15:07
Війна
Він намагався проникнути на контрольовану Україною територію
16 лютого, 14:51
Світ
Українцям подібний сценарій із вітчизняним "гарантом"-нелохом, якому до вподоби айкоси, може поки тільки снитися.
16 лютого, 12:23
Економіка
Посадові особи, які намагалися здійснити рейдерське захоплення цілої екосистеми у Вінницькому районі, постали перед судом.
14 лютого, 07:48
Опінії
Справа командира загону донецьких терористів Юрія Голубана набула нових обрисів. Такий "герой" уже став не потрібен владі України.
01 лютого, 12:57
Полтава
28-річного правопорушника з Вінницької області, який перебуває в активному розшуку, виявили на території Полтавщини.
17.12.2021, 10:29