Слушай, зам министра с таким еб@**м как у меня, он один!

КРИМІНАЛ
11.12.2021, 11:05
Слушай, зам министра с таким еб@**м как у меня, он один!

Історія про те, як заступник міністра внутрішніх справ їздив в зону проведення ООС

Авто заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі зупинили по дорозі в зону проведення ООС: він нахабно поводився із поліцейськими, вживав обсценну лексику та погрожував працівникам Національної поліції.

Заступник міністра внутрішніх Олександр Гогілашвілі вирішив відвідати зону проведення ООС. При в’їзді у Донецьку область, на першому блокпості поліцейські вимагали зробити зупинку авто.

Автівка на вимогу поліції одразу не зупинилася та проїхала далі.
Після зупинки, Гогілашвілі почав погрожувати співробітникам правоохоронних органів, а також почав їх всіляко ображати та лізти у бійку.

Мовою оригіналу :

«– А вот такие фотографии зам министра у вас весят или нет?
– Не висят!
– Слушай, зам министра с таким еб@**м как у меня, он один!
– Теперь буду знать!
– Аааа, ты теперь будешь знать?
– Теперь я рад с вами познакомиться, очень приятно.
– Печально, что ты не знаешь!
– А теперь и я тебя знаю, дружок.
А для тебя это приятно не будет!
– … что мне может быть не приятно?
– Посмотришь!
– Работать за 12 тыс и этой ерундой заниматься???
– Дорогой мой, ты шо думаешь, что я миллионы получаю?
– Я виконую свої обов‘язки бездоганно, вы поймите…»

Нахабна поведінка заступника міністра була зафіксована на відео.

Як раніше повідомляв Володимир Бойко, Гогілашвілі – це давній прихильник подружжя Лещенко-Топольської, який до призначення в МВС харчувався з тих самих рук, що й член наглядової ради «Укрзалізниці», тобто б рук Пінчука та фонду «Відродження», оскільки впродовж останніх 10 років був співробітником міжнародного громадського об’єднання «Центр здорової молоді», що надає платні послуги з фізичної та психологічної допомоги наркозалежним. На державну службу Гогілашвілі потрапив виключно тому, що його дружина Марія Левченко є багаторічною секретаркою Володимира Зеленського й після обрання коміка «95 кварталу» президентом України вона отримала стіл поруч з президентським у одному й тому ж кабінеті на вулиці Банковій. Пані Левченко, не маючи допуску до державної таємниці, постійно перебуває в кабінеті Зеленського й на правах його особистого секретаря бере участь у всіх нарадах за участю президента.

У своїй декларації Гогілашвілі вказав, що є керівником відділу зв'язків із громадськістю Міжнародної антинаркотичної асоціації.

Відомо, що дану організацію вже тривалий час підтримує студія "Квартал 95" та президент Володимир Зеленський.

Слушай, зам министра с таким еб@**м как у меня, он один!_1
Слушай, зам министра с таким еб@**м как у меня, он один!_3

Повертаючись до персони Олександр Гогілашвілі, слід звернути увагу на деякі деталі з його біографії.

У вересні 2019 року журналісти виявили у соціальних мережах спільний знімок Олександра Гогілашвілі з депутатом Держдуми Росії Миколою Валуєвим. За даними російських ЗМІ, Гогілашвілі був помічником екс-боксера.

Слушай, зам министра с таким еб@**м как у меня, он один!_5
Слушай, зам министра с таким еб@**м как у меня, он один!_7
Слушай, зам министра с таким еб@**м как у меня, он один!_9

Заступник міністра підтвердив знайомство. Він заявив, що займався “соціалкою у просуванні його (Валуєва) безкоштовних шкіл боксу в Ленінградській області".

До призначення на посаду заступника міністра Гогілашвілі не мав жодного відношення до МВС та Поліції.

Першим місцем роботи Гогілашвілі став дитячий садок у російському місті Ростов-на-Дону. Протягом 1995 - 1996 років він був вихователем. Потім чотири роки Олександр займався підприємницькою діяльністю.

Десять років (2000 – 2010) він був відповідальним у зв'язках із громадськістю у Громадському благодійному фонді соціальної адаптації колишніх наркозалежних “Исход” також у Ростові.

Потім Олександр перебрався до Києва, де два роки (2010-2012) обіймав ту ж посаду в Центрі здорової молоді. Центр спеціалізується на лікуванні шкідливих звичок.

Наступні сім років Гогілашвілі перебував на різних посадах у громадській організації "Міжнародна антинаркотична асоціація", яка також займалася допомогою лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії.

У вересні 2019 року Гогілашвілі здійснив карколомний кар'єрний стрибок. Його було призначено на посаду заступника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Отже, єдиною причиною призначення Гогілашвілі на посаду була його наближеність до Володимира Зеленського.

Дана ситуація мала посіяти сумніви що до адекватності заступника міністра внутрішніх справ та відповідності його займаній посаді. Але цього не станеться і скоріш за все Гогілашвілі продовжить працювати на посаді заступника міністра.

Читайте також:
Виміри
Звертаємо увагу Рогачова на те, що Полтава не Соледар і не Бахмут. Немає жодної необхідності перекривати центральні вулиці міста.
11 січня, 16:45
Кримінал
Очільнику ГУ НП Одеської області Миколі Семенишину та депутату Одеської облради Олексію Семенцову підписали підозри
16.11.2022, 16:50
Політика
Голова Нацполіції Ігор Клименко представив нового керівника Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України
13.10.2022, 15:15
Політика
Національна поліція продовжує співпрацювати з колаборантами
22.08.2022, 13:20
Війна
Миколаївські поліцейські зайнялися сексом на очах у людей та потрапили на відео
22.06.2022, 10:45
Кримінал
Восьмеро "поліцейських"-зрадників на Запоріжжі отримали підозри
14.06.2022, 13:45