ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії

КРИМІНАЛ
10 вересня, 21:25
ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії

Після того, як Збройні сили України вибили з Балаклії загарбників, зрадник Олег Калайда вирішив втекти до так званої «ЛНР»

Державне бюро розслідувань затримало так званого очільника окупаційної «поліції» міста Балаклія, яке було нещодавно звільнено.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«У межах відпрацювання інформації щодо можливої співпраці на деокупованих територіях місцевих правоохоронців з окупантами, працівникам ДБР, спільно із військовою контррозвідкою СБУ, за сприяння ГУНП у Харківській області, вдалося оперативно встановити зрадника, який очолив так званий поліцейський відділок окупаційної влади у Балаклії.

Раніше зрадник був одним із керівників Балаклійської поліції, а коли прийшли окупанти – добровільно зголосився з ними співпрацювати. За це він отримав посаду начальника окупаційного відділку», – йдеться у повідомленні ДБР.

ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_1ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_2ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_3ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_4

У ДБР повідомили, що після того, як Збройні сили України вибили з Балаклії загарбників, зрадник вирішив втекти до так званої «ЛНР», але не встиг – його затримали у місті Куп’янськ.

Нині вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру, а також обрання міри запобіжного заходу. Процесуальне керівництво здійснює Харківська обласна прокуратура.


Юрій Бутусов сьогодні повідомив, що :

"Батальйон "Донбас" 15-го полку Нацгвардії захопив у тільки шо звільненому Куп‘янську 7 полонених, з них два кадрових російських військових, 4 мобілізованих на окупованих територіях та зрадника Олега Калайду, який поступив на службу в російську поліцію в Балаклії.

ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_5ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_6

Зрадник, як і інші полонені, передані у спецслужби. "россия всегда вас бросит, всегда". Усі, хто співпрацював з російськими окупантами миттєво фільтруються та затримуються, ніякої евакуації зрадників росія не проводила, про втечу своїх військ російські генерали навіть багатьох своїх солдат не попереджали", - написав журналіст.

Олег Іванович Калайда - пенсіонер МВС. Одружений, виховує двох доньок. Раніше він працював заступником начальника - начальником кримінальної міліції Балаклійського РВ Головного управління МВС України в Харківській області.

ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_7

У 2015 році він балотувався до Балаклійської районної ради від партії "Європейська солідарність".

ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_9

У січні 2022 року Олег Калайда активно шукав роботу.

ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_11
ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_13

Його дружина Калайда Оксана Олександрівна працювала диспетчером 42-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області.

ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_15
ДБР затримало «очільника поліції» звільненої Балаклії_17

Читайте також:
Опінії
Служба безпеки України мусить невідкладно звернути увагу на чекістів у рясах на Галичині. Там вирує кубло потенційних колаборантів.
28 листопада, 08:45
Війна
Депутатка-зрадниця вирішила піти працювати на ворогів
23 листопада, 12:17
Кримінал
Коли СБУ візьметься за полтавських ОПЗЖшників, які продовжують грабувати місто ?
17 листопада, 15:36
Війна
Заступник голови окупаційної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов самоліквідувався в результаті ДТП
09 листопада, 15:23
Кримінал
Ворожого поплічника з лав самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату викрили у деокупованому Куп'янському районі.
09 листопада, 07:34
Війна
Замах був скоєний четвертого листопада
05 листопада, 14:10