Де переховується зрадник ілля кива та його родина

ВІЙНА
21.06.2022, 14:53
Де переховується зрадник ілля кива та його родина

Журналісти знайшли ймовірне місце проживання киви під Москвою

Підозрюваний у державній зраді екснардеп від ОПЗЖ ілля кива, ймовірно, оселився в елітному котеджному містечку Agalarov Estate у Підмосков’ї. На це вказують відео, опубліковані ним у телеграм-каналі і проаналізовані журналістами Bihus.Info.

Про це йдеться у матеріалі Вадима Коршенка на Bihus.Info.

Після вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 р. ілля кива, на той час ще народний депутат України, опинився у Москві. Там він працює на російську пропаганду.

Журналісти з’ясували, на чому і звідки кива їздить до столиці російської федерації.

Підозрюваний у держзраді пересувається в росії на автомобілі Toyota Land Cruiser 200 другого рестайлінгу. Цей позашляховик броньований, про що свідчить характерна перегородка між салоном і багажним відсіком. Доопрацьовано автомобіль компанією Armour Group. Орієнтовна вартість такого броньовика – 15-20 млн рублів.

Де переховується зрадник ілля кива та його родина_1

У Києві Кива їздив на іншій броньованій Toyota Land Cruiser 200, яка належить Оксані Марченко – дружині Віктора Медведчука. 

Де переховується зрадник ілля кива та його родина_3

По відео іллі киви вдалося зрозуміти, що у Москву він їздить з боку села Покровське, яке розташоване у західному Підмосков’ї, по Новоризькому шосе. Підтверджується це відеозаписами, на яких журналісти ідентифікували Звенигородське шосе, вулицю Мньовніки, Новоризьке шосе, а також АЗС мережі British Petroleum у Нахабіно й супермаркет “Мираторг” у Покровському.

Де переховується зрадник ілля кива та його родина_5

Крім того, кива публікував кілька відео, записаних найімовірніше, безпосередньо на території котеджного містечка Agalarov Estate, неподалік Покровського.

На відео від 29 травня, яке вже видалене з каналу киви, видно ялинки, водойму, газон, пагорби, піщану зону та гольф-кар. Неподалік Покровського розташований гольф-клуб котеджного містечка Agalarov Estate. На інших відео киви можна побачити ліхтарі вуличного освітлення, які є й на панорамі Google з західного кордону Agalarov Estate. Також на території цього містечка є фітнес-центр Crocus. Відео з каналу киви свідчать, що тренується він саме у ньому.

Де переховується зрадник ілля кива та його родина_7
Де переховується зрадник ілля кива та його родина_9

Враховуючи регулярні відвідини кивою території гольф-клубу та Crocus Fitness, скоріш за все, екснардеп проживає в елітному котеджному містечку Agalarov Estate.

Мати киви, який веде антизахідну пропаганду, найімовірніше мешкає в Іспанії, у провінції Аліканте. Це також підтверджується відео, опублікованими Кивою, де він сам каже, що гостює в мами. Там можна побачити етикетки продуктів з написами іспанською мовою і спортзал Fitness Corpore, розташований у місті Фінестрат провінції Аліканте.

Де переховується зрадник ілля кива та його родина_11

Дев’ятого лютого Кива опублікував відео святкування дня народження його матері, яке проходило у закладі Bay Bar, що на узбережжі Середземного моря у муніципалітеті Алтеа провінції Аліканте.

Де переховується зрадник ілля кива та його родина_13

30 січня 2022 р. січня Кива з донькою вилетів з України рейсом до Аліканте.

Брат Іллі Киви Дмитро має фірму у Великій Британії – D Design and Development LTD – і зареєстрований у Брумлі.

У Іллі Киви також є сестра – 25-річна Ганна Ігорівна Стельмах. Вона, згідно з профілем у LinkedIn, живе та працює у Люцерні, Швейцарія.

Де переховується зрадник ілля кива та його родина_15

Джерело

Читайте також:
Війна
Державна міграційна служба відмовила білоруському добровольцю у посвідці на постійне проживання
02 лютого, 10:15
Кримінал
З його вини загинули десятки захисників України
04 січня, 09:38
Політика
Половина Верховної Ради IX скликання проголосувала за скандальний законопроєкт №8271, який посилює покарання військовослужбовців.
16.12.2022, 09:34
Виміри
Патологічна схильність Зеленського до брехні має поставити хрест на його подальшій політичній кар'єрі. А зрадники повинні понести покарання.
10.12.2022, 11:01
Опінії
Федеральний суд Східного округу Нью-Йорка в Брукліні виніс обвинувальний акт щодо екснардепа України Андрія Деркача
09.12.2022, 15:26
Опінії
Шлях України до гідності та свободи, до яких ми зробили багато важливих кроків, буде довгим, і цей шлях далеко не закінчений.
25.11.2022, 16:19