Де живуть найщасливіші щури у світі?

15.12.2020, 11:12

За приблизними підрахунками кількість гризунів у цьому священному місці перевищує 20 тисяч особин.

Індійський храм Шрі Карні Мата розташований у містечку Дешнок. Тут парафіяни підгодовують тварин, прибирають за ними та всіляко оберігають їх. Підлога храму підігрівається, щоб священні тварини не мерзли взимку. Також для них готують частування, щоб щури не відчували нестачу в їжі.

Паломники, які приїжджають в Шрі Карні Мата, харчуються з щурами з однієї тарілки. Вважається, що це допоможе вилікуватися від багатьох захворювань. Люди везуть частування тваринам — солодощі, фрукти, зерна, молоко.

Взуття у храмі необхідно знімати. Туристи можуть ходити в шкарпетках, а місцеві жителі спокійно ходять босоніж.

Виникає справедливе запитання — чому ж все-таки щури?

Карні Мата, в честь якої названий храм, — це втілення богині Дурги. Згідно з легендою, Карні попросила бога Яму воскресити її пасинка, але той відмовив. Тоді свята забажала, що всі родичі її касти ніколи не потраплять до Ями, а після смерті, їх душі будуть переселятися в тіла щурів.

Пізніше для всіх послідовників Карні Мата, що переродилися в щурів, був зведений храм.

Найбільший гріх у храмі — вбити щура. За місцевими законами, винний повинен пожертвувати храму щура такого ж розміру, тільки в золоті або сріблі. А ось зустріти щура-альбіноса — до великої удачі. Вважається, що в цій особливій тварині втілена душа самої богині.

Читайте також:
Життя
На півночі Індії щурів звинуватили в тому, що вони з'їли канабіс, що зберігався на поліцейських складах.
08.12.2022, 12:28
Життя
Людство ризикує догратися своїм системним безвідповідальним ставленням до Землі. Наша планета може помститися дуже скоро.
08:18
Життя
Любителі фантастики та футурології знають три закони Артура Кларка, сформульовані англійським письменником у книзі «Риси майбутнього».
22 листопада, 11:45
Життя
Нейрочіп від стартапу Ілона Маска використають у Канаді
21 листопада, 18:16
Життя
Міжнародна співпраця науковців за підтримки фахівців Єльського університету здивувала академічний світ. У США представили новий тип матерії.
19 листопада, 14:53
Життя
Українські ботаніки активізувалися в областях задля пошуку унікальної флори. Головна мета — створити нові заповідні зони та екосистеми.
18 листопада, 06:07