Де живуть найщасливіші щури у світі?

15.12.2020, 11:12

За приблизними підрахунками кількість гризунів у цьому священному місці перевищує 20 тисяч особин.

Індійський храм Шрі Карні Мата розташований у містечку Дешнок. Тут парафіяни підгодовують тварин, прибирають за ними та всіляко оберігають їх. Підлога храму підігрівається, щоб священні тварини не мерзли взимку. Також для них готують частування, щоб щури не відчували нестачу в їжі.

Паломники, які приїжджають в Шрі Карні Мата, харчуються з щурами з однієї тарілки. Вважається, що це допоможе вилікуватися від багатьох захворювань. Люди везуть частування тваринам — солодощі, фрукти, зерна, молоко.

Взуття у храмі необхідно знімати. Туристи можуть ходити в шкарпетках, а місцеві жителі спокійно ходять босоніж.

Виникає справедливе запитання — чому ж все-таки щури?

Карні Мата, в честь якої названий храм, — це втілення богині Дурги. Згідно з легендою, Карні попросила бога Яму воскресити її пасинка, але той відмовив. Тоді свята забажала, що всі родичі її касти ніколи не потраплять до Ями, а після смерті, їх душі будуть переселятися в тіла щурів.

Пізніше для всіх послідовників Карні Мата, що переродилися в щурів, був зведений храм.

Найбільший гріх у храмі — вбити щура. За місцевими законами, винний повинен пожертвувати храму щура такого ж розміру, тільки в золоті або сріблі. А ось зустріти щура-альбіноса — до великої удачі. Вважається, що в цій особливій тварині втілена душа самої богині.

Читайте також:
Талановитий французький актор та модель.
вчора, 18:10
Кетрін Бойєр Вотерстон - американська акторка, відома ролями у фільмах «Вроджена вада», «Стів Джобс» і «Фантастичні звірі і де їх шукати»
19 червня, 17:30
Новозеландська та американська акторка південноафриканського походження.
18 червня, 19:05
Природна окраса житлового масиву Лівобережний-3 у Дніпрі опинилася на межі зникнення через порушення гідролоґічних норм і правил.
18 червня, 11:23
Фото Мао Мао за кермом машини моментально стають вірусними та розлітаються по соцмережах.
18 червня, 10:45
У ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ ЗОНІ ПОМІТИЛИ НЕЗВИЧНОГО ПЕРНАТОГО
17 червня, 13:30