Індійська поліція звинувачує щурів у зникненні 500 кг канабісу

08.12.2022, 12:28
Індійська поліція звинувачує щурів у зникненні 500 кг канабісу
Фото: google

На півночі Індії щурів звинуватили в тому, що вони з'їли канабіс, що зберігався на поліцейських складах.

«Щури — маленькі тварини, і вони не бояться поліції», — зазначив суд у місті Матхура, штат Уттар-Прадеш, почувши, що місцева поліція не змогла надати майже 200 кілограмів конфіскованого канабісу, який мав бути використаний. як доказ у недавній справі, повідомляє CNN.

У судових документах говориться, що поліцію попросили надати 386 кілограмів канабісу, але прокуратура повідомила суду, що понад 700 кілограмів марихуани, які зберігаються на різних станціях у Матхурі, можуть постраждати від нашестя щурів.

Суддя, який розглядав справу, посилався на те, що поліція Матхури звинуватила гризунів у знищенні понад 500 кілограмів канабісу, який був вилучений у різних випадках і зберігався в міській поліцейській дільниці Шергарха та шосе. Потім суд визначив інструкції для поліції щодо продажу канабісу на аукціоні або утилізації.

А тим часом "Останній Бастіон" нагадує читачам, що в Україні щур з місцевої прокуратури Києва №1 з'їв понад 8 кілограмів золота. Наразі його гастрономічні вподобання вивчають НАБУ та САП.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
За приблизними підрахунками кількість гризунів у цьому священному місці перевищує 20 тисяч особин.
15.12.2020, 11:12
Життя
Постійно змінний стан нашої зірки, на поверхні якої вирує вогняний смерч заввишки 120 тисяч кілометрів, зафільмували астрофізики зі США.
вчора, 17:37
Життя
Дослідники з Університету Еморі в американському штаті Джорджія знайшли відповідь на загадкову головоломку, точніше – формулу.
25 березня, 20:44
Життя
На сьогодні вже не діють не тільки релігійні догмати, а й навіть доказова база "наукового атеїзму". Люди розбещені споживацтвом.
19 березня, 20:07
Життя
Сьогодні, через втручання людини, залишилася лічена кількість колоній даного виду.
18 березня, 11:29
Життя
Нещодавно голова Держлісагентства оголосив про намір збудувати 500 кілометрів нових лісових доріг.
16 березня, 20:05