Дебілізм і зрада.

Опінії
16 травня, 16:07
Дебілізм і зрада.

Уряд бронює «Glovo», «Visa» і FAVBET Tech. А військкомати мобілізовують в армію інженерів, програмістів, складальників дронів

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Так ось хто робить дрони для армії - працівники компаній «Glovo», «Visa», «Favbet Tech» отримали відстрочку від призову на військову службу строком на 6 місяців.

Що таке «Glovo» і «Visa» — знають усі. А FAVBET Tech «розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони гравців у всьому світі» — як написано на їхньому сайті.

У цей самий час, прямо зараз, прямо сьогодні військкомати мобілізовують в армію інженерів, програмістів, складальників дронів, які працюють у компаніях, що виконують державні оборонні контракти.

Дебілізм і зрада.
 

Читайте також:
Політика
Особа, яка давно отаборилася на дунайських берегах у Будапешті, тепер переїде до Страсбурґа. Віктор Орбан допоміг усім, чим міг.
16 червня, 18:41
Новини
Її звинувачують у роботі на «виборчий штаб» партії путіна. Вона отримала за це понад 35 млн російських рублів.
11 червня, 13:20
Війна
СБУ опублікувала список співробітників, які перейшли на бік ворога в Криму. Але мовчить про зрадників, які залишалися на початок 2022 року
11 червня, 09:05
Економіка
Прислуга зрадника на чолі Міненерго, «Енергоатома» і ДІЯРУ заводять українську атомну енергетику у стан коми. Зе-влада активно цьому сприяє.
05 червня, 20:34
Опінії
Такого погрому російською агентурою, яка захопила Банкову, українська армія ще не знала.
31 травня, 17:17
Війна
Було лише одне показове, куди постійно запрошували Зеленського.
27 травня, 09:11