Демократи в Сенаті США заблокували законопроєкт щодо допомоги Ізраїлю

СВІТ
08.11.2023, 07:14
Демократи в Сенаті США заблокували законопроєкт щодо допомоги Ізраїлю

Демократи наголошують на важливості надання допомоги Україні.

Сенатори-демократи заблокували законопроєкт республіканців про надання екстреної допомоги Ізраїлю окремо від України.

Про це пише агенція Reuters.

Демократи наголошують на важливості надання військової допомоги Україні, а також Ізраїлю, на додаток до гуманітарної допомоги, фінансування охорони кордону та грошей для відсічі імовірного нападу Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Наші союзники в Україні можуть дозволити собі затримку не більше, ніж наші союзники в Ізраїлі – заявила сенатор Петті Мюррей.

Законопроєкт Палати представників пакет військової допомоги Ізраїлю на $14,3 мільярда. Із них $4 млрд розраховані на закупівлю ППО, а також передбачена передача військового обладнання зі складів США.

Білий дім заявив 31 жовтня, що президент США Джо Байден накладе вето на законопроєкт, запропонований республіканцями в Палаті представників, який передбачає надання допомоги Ізраїлю з одночасним скороченням фінансування Служби внутрішніх доходів (IRS) і відсутність фінансування інших пріоритетів національної безпеки.

20 жовтня Джозеф Байден подав до Конгресу новий запит про фінансування підтримки Ізраїлю та України. Запит включає $61,4 мільярда допомоги Україні та $14,3 мільярда допомоги Ізраїлю.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Країна виділить 250 мільйонів євро на закупівлю боєприпасів для України.
01 березня, 18:44
Політика
Джозеф Байден закликав Конгрес його прийняти.
05 лютого, 10:05
Війна
Сенат планує розпочати процедурні слухання в понеділок і поставити закон на голосування незабаром після цього — в середу.
03 лютого, 09:13
Війна
Терміни постачання з міркувань безпеки не розголошуватимуть.
31 січня, 10:51
Війна
А британський прем'єр-міністр Ріші Сунак сьогодні оголосить про понад $3 млрд військової підтримки Україні від Великої Британії.
12 січня, 10:05
Опінії
Німецька влада досі боїться надавати українським захисникам засоби далекобійного знищення окупантів. Фантоми минулого ширяють Берліном.
10 січня, 07:10