День учителя по-зеленські: педагогам – привітання, «слугам» – нові мерседеси

ПОЛІТИКА
04.10.2021, 11:37

У Зе-команди як завжди слова розходяться з діями й це не дивно, адже популісти керовані олігархами не планують реформувати Україну.

Про це красномовно свідчать пафосні привітання прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та міністра освіти Сергія Шкарлета до Дня вчителя.

Обидва урядовці наголосили, що професія педагога – "одна з найвеличніших", оскільки освітяни відіграють вирішальну роль у розвитку і становленні особистості та у формуванні суспільства загалом.

Водночас ані Шмигаль, ані Шкарлет, ані навіть "президент Голобородько" чомусь не згадали про передвиборчі обіцянки Володимира Зеленського щодо встановлення вчительських зарплат на рівні $4000.

Цілком зрозуміло, що чинна влада обрізаних обраних "слуг народу" всіляко намагається маніпулювати й брехати доведеним до відчаю через економічну кризу та пандемію громадянам, обіцяючи неможливе.

Натомість тимчасові можновладці із Зе-команди воліють не афішувати своє розкішне життя після потрапляння до Верховної Ради чи Кабінету міністрів.

Лише за останній рік деякі "слуги" придбали елітні авто і нерухомість, яку мусили вказувати у деклараціях, але з приміткою – що куплене майно належить їхнім родичам.

Ось невелика підбірка тих, кому дорогі українські педагоги (інформація взята з відкритих джерел – прим. ред.):

а) дружина Давида Арахамії оформила квадроцикл вартістю 972 тис. грн і автомобіль "Mercedes-Benz" вартістю 1,6 млн грн;

б) нардеп Валерій Божик задекларував "Volkswagen Toureg" вартістю 1,9 млн грн;

День учителя по-зеленські: педагогам – привітання, «слугам» – нові мерседеси_1

в) "слуга" Андрій Одарченко задекларував "Mercedes-Benz GLS 350", ціна якого дорівнює 1,7 млн грн;

г) 41-річний нардеп Михайло Крячко із Запоріжжя купив квартиру у Києві за 1,4 млн грн;

ґ) дружина народного депутата Дмитра Гуріна у 2020 році придбала 2 земельні ділянки й дачний будинок на території країни-агресора.

На загал, як свідчать вітчизняні експерти, купівельна активність депутатів від президентської політичної сили "Слуги Народу" є вищою, ніж у народних обранців з інших фракцій.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", 3 жовтня цього року в Україні відзначають День вчителя – свято, присвячене всім Учителям.

Читайте також:
Опінії
Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня
09 травня, 16:05
Опінії
«Все говорят, что мы вместе, но немногие знают – в каком»…
17 лютого, 18:20
Світ
Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".
16 лютого, 08:37
Опінії
Ми з вами, шановні однодумці, вже як ота суцільна єГалька з анекдоту, котру єДід так затуркав, що вона й сама не відає, що єтворить.
15 лютого, 11:04
Опінії
Або побіжна заувага майбутнього власника останньої моделі смартфона до забезпечення абсолютної рівності старого з малим...
10 лютого, 09:24
Економіка
Поки "найвеличніший лідор сучасності" оголошує настання економічного дива в Україні, пересічні громадяни зводять кінці з кінцями.
04 лютого, 12:59