День учителя по-зеленські: педагогам – привітання, «слугам» – нові мерседеси

ПОЛІТИКА
04 жовтня, 11:37

У Зе-команди як завжди слова розходяться з діями й це не дивно, адже популісти керовані олігархами не планують реформувати Україну.

Про це красномовно свідчать пафосні привітання прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та міністра освіти Сергія Шкарлета до Дня вчителя.

Обидва урядовці наголосили, що професія педагога – "одна з найвеличніших", оскільки освітяни відіграють вирішальну роль у розвитку і становленні особистості та у формуванні суспільства загалом.

Водночас ані Шмигаль, ані Шкарлет, ані навіть "президент Голобородько" чомусь не згадали про передвиборчі обіцянки Володимира Зеленського щодо встановлення вчительських зарплат на рівні $4000.

Цілком зрозуміло, що чинна влада обрізаних обраних "слуг народу" всіляко намагається маніпулювати й брехати доведеним до відчаю через економічну кризу та пандемію громадянам, обіцяючи неможливе.

Натомість тимчасові можновладці із Зе-команди воліють не афішувати своє розкішне життя після потрапляння до Верховної Ради чи Кабінету міністрів.

Лише за останній рік деякі "слуги" придбали елітні авто і нерухомість, яку мусили вказувати у деклараціях, але з приміткою – що куплене майно належить їхнім родичам.

Ось невелика підбірка тих, кому дорогі українські педагоги (інформація взята з відкритих джерел – прим. ред.):

а) дружина Давида Арахамії оформила квадроцикл вартістю 972 тис. грн і автомобіль "Mercedes-Benz" вартістю 1,6 млн грн;

б) нардеп Валерій Божик задекларував "Volkswagen Toureg" вартістю 1,9 млн грн;

День учителя по-зеленські: педагогам – привітання, «слугам» – нові мерседеси_1

в) "слуга" Андрій Одарченко задекларував "Mercedes-Benz GLS 350", ціна якого дорівнює 1,7 млн грн;

г) 41-річний нардеп Михайло Крячко із Запоріжжя купив квартиру у Києві за 1,4 млн грн;

ґ) дружина народного депутата Дмитра Гуріна у 2020 році придбала 2 земельні ділянки й дачний будинок на території країни-агресора.

На загал, як свідчать вітчизняні експерти, купівельна активність депутатів від президентської політичної сили "Слуги Народу" є вищою, ніж у народних обранців з інших фракцій.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", 3 жовтня цього року в Україні відзначають День вчителя – свято, присвячене всім Учителям.

вибір редакції
Читайте також:
"Міцні господарники", всюдисущі знавці розв'язання нагальних державних проблем та "експерти від влади" знову торгують лицем на ТБ.
04 грудня, 15:48
Очільниця генеральної прокуратури вчергове оголосила про похід проти корупційної гідри, що роз'їдає українське суспільство.
29 листопада, 14:21
Офіс Зеленського завдяки досвіду "95 Кварталу" навчений вміло створювати ілюзію "змін", але "слуги народу" загралися у політику.
22 листопада, 10:37
Авжеж, значною мірою.
22 листопада, 09:18
Поки у зоні бойових дій на Сході України від ворожих обстрілів гинуть наші захисники, "президент Голобородько"... сушить кофту!
08 листопада, 11:45
Про офшорний скандал знають близько 60% українців
20 жовтня, 13:25