Депутат від «опоблоку» відкрив ресторан в окупованому Криму

ПОЛТАВА
25.09.2018, 11:02
Депутат від «опоблоку» відкрив ресторан в окупованому Криму

У 2017 році родина нардепа Євгена Балицького придбала у Севастополі ресторан «Обліко морале».

Згідно з рекламою закладу, тут особливо раді бачити російських військових і навіть надають їм знижку в розмірі 10%. Для цього потрібно прийти у заклад у формі, або ж з військовим квитком.

Зазначимо, 100% прав власності (від 9 березня 2017 року) на зупинковий комплекс належать дружині Наталії Балицькій, про що нардеп вказав у своїй декларації. Загальна площа будівлі складає 166 квадратних метрів, а коштує понад 5 млн гривень.

А оскільки окуповані Крим і Севастополь перебувають фактично під контролем Росії і інтегровані в її правову площину, то в російському реєстрі юридичних осіб можна знайти таку компанію як "ТОВ "7я". Зареєстрована вона в Севастополі. Згідно з даними реєстру, компанія створена в листопаді 2014 року. Засновниками компанії є "Балицька Наталія Миколаївна" (60%) і "Балицький Олександр Євгенович" (старший син Євгена Балицького) (40%), відомості про засновників до реєстру внесено 21 березня 2017 року. У свою чергу, відповідно до російського реєстру, документи про зміну засновників були представлені 13 березня 2017, всього через 4 дні після дати, зазначеної в декларації нардепа. Що стосується власне "ТОВ "7я", то в російському реєстрі вказано, що основним видом діяльності компанії є діяльність ресторанів і послуг з доставки продуктів харчування.

вибір редакції
Читайте також:
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
26 травня, 09:16