Депутат від «Слуги народу» наживався на фіктивному ремонті аеропорту «Полтава»

30.01.2020, 11:45
Депутат від «Слуги народу» наживався на фіктивному ремонті аеропорту «Полтава»

Аби привертати менше уваги тендер розбили на десять частин.

Авіакомпанії відмовляються обслуговувати аеропорт «Полтава» через низьку якість тамтешнього асфальтобетонного покриття. Серед винуватців такої ситуації опинився і нинішній депутат від партії «Слуга народу» Костянтин Касай.

У жовтні 2018 року у провадженні групи слідчих Головного управління Нацполіції у Полтавській області опинилися справа за ознаками кримінальних правопорушень, здійснених посадовими особами ПОКП «Аеропорт “Полтава”» та ТОВ «Полтавабудсервіс плюс», директором якого на той час був нинішній «слуга народу» Касай.

Депутат від «Слуги народу» наживався на фіктивному ремонті аеропорту «Полтава»_1

У комунальному підприємстві вирішили уникнути чесних торгів за виконання робіт «Поточний ремонт руліжної доріжки в ПОКП “Аеропорт – Полтава”. Відновлення шару асфальтобетонного покриття проїзду». Відповідні роботи були передані фірмі Касая.

Замість оголошення одного тендеру був оголошений десяток інших – на суми, що не перевищували один мільйон гривень.

Депутат від «Слуги народу» наживався на фіктивному ремонті аеропорту «Полтава»_3

Конкурс у цих тендерах був «настільки великим», що в ньому брало участь лише згадане ТОВ «Полтавабудсервіс плюс».

Інакшими словами, з фірмою Касая просто був заключений ряд договорів, а потім відповідні відомості були опубліковані у системі публічних закупівель.

Депутат від «Слуги народу» наживався на фіктивному ремонті аеропорту «Полтава»_5

До слова, у ПОКП «Аеропорт “Полтава”» намагаються не привертати зайвої уваги до власних закупівель і по нинішній день. На офіційному сайті комунального підприємства відповідна інформація відсутня.

Депутат від «Слуги народу» наживався на фіктивному ремонті аеропорту «Полтава»_7

Деякі з підписаних договорів згодом були розірвані за згодою сторін. Деякі – лишилися в силі. Серед них ті, які безпосередньо стосувалися якості асфальтобетонного покриття.

Депутат від «Слуги народу» наживався на фіктивному ремонті аеропорту «Полтава»_9

Як можуть судити користувачі послуг аеропорту, ТОВ «Полтавабудсервіс плюс», отримавши бюджетні кошти, не особливо переймалося якістю робіт.

Депутат від «Слуги народу» наживався на фіктивному ремонті аеропорту «Полтава»_11

Український лоукостер SkyUp Airlines уже відмовився співпрацювати з аеропортом «Полтава» саме через низьку якість покриття.

З походом у владу Костянтин Касай пішов із посади директора ТОВ «Полтавабудсервіс плюс». Наразі фірма офіційно належить його дружині Олені Касай.

Депутат від «Слуги народу» наживався на фіктивному ремонті аеропорту «Полтава»_13

Справа стосовно кримінальних правопорушень, здійснених посадовими особами ПОКП «Аеропорт “Полтава”» та ТОВ «Полтавабудсервіс плюс», після обрання Касая депутатом «померла» під столами слідчих.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов визнав незадовільну якість покриття в аеропорті «Полтава». Але, з огляду на тісні зв’язки Синєгубова з Касаєм, не виключено, що «вирішувати» цю проблему знову буде фірма «Полтавабудсервіс плюс».

Читайте також:
Полтава
Мільйони гривень платників податків витрачаються на... талони на пальне, причому з переплатою, яка легко вираховується калькулятором.
07.03.2023, 20:55
Економіка
За часів керівництва "Ощадбанком" Сергієм Наумовим банк уклав угоди з "ВіДі юнікомерс" на придбання броньовиків на загальну суму 796 млн грн
12.01.2023, 12:35
Полтава
Сміттєвози та асенізаційні машини будуть розподілені між різними населеними пунктами Полтавщини.
28.10.2020, 17:00
Економіка
Агенти Державного бюро розслідувань планують шукати правопорушників через недешевий дзеркальний телескоп.
28.10.2020, 10:33
Полтава
1 квітня управління ЖКГ Полтави оголосило тендер на 279 мільйонів. Їх використають на ремонт доріг та тротуарів вулиць міста.
02.04.2020, 12:35
Економіка
Ще влітку проти компанії було відкрите кримінальне провадження.
02.01.2020, 15:42