Депутат з ОЗПЖ, який причетний до вбивства ветерана Сармата у Раді виконує всі забаганки Авакова

КРИМІНАЛ
21 лютого, 11:16
Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов
Фото: 24tv.ua

Олександр Пономарьов подав те саме подання до КСУ, через яке в Україні розпочалася конституційна криза.

Детальніше про досягнення нардепа від ОПЗЖ  розповідають в Центрі протидії корупції.

Є такий нардеп від ОПЗЖ – Олександр Пономарьов. До Ради його відправив Бердянськ. У минулому скликанні він запам’ятався тим, що вихопив телефони у журналістів й сховав собі до кишені.

Йому не сподобалося, що його знімають у парламенті.

За менше ніж два роки роботи нової Ради Пономарьов встиг покнопкодавити. Але, звісно, це ще не все. Подивимося детальніше, як він відпрацьовує ваші податки, з яких ви щомісяця платите йому зарплату:
 
 Подав те саме подання до КСУ, через яке в Україні розпочалася конституційна криза. Ну а ще цей папірець став приводом для знищення електронного декларування. Цікаво, чому Пономарьов так хоче сховати від народу свою декларацію? Живе ж на гроші українців.

“Натомість не підписався під жодною постановою, яка стосувалася звільнення Авакова та Степанова. Бо поліція та Міністерство охорони здоров’я – це ж найкращі інституції в Україні! Цікаво, він на зустрічах з виборцями у Бердянську питає думку людей щодо роботи цих двох?”, – наголошують в ЦПК.

Після вищеперерахованого зовсім не дивно, що не давав згоду на арешт Ярослава Дубневича. Хоча й Дубневич колись представляв цілком опозиційний до ОПЗЖ Блок Петра Порошенка. Нагадаємо, останнього підозрюють у заволодінні 93 мільйонами Укрзалізниці.

Це лише вершина айсбергу, так би мовити. Лічильник сумнівних голосувань Пономарьова досягнув вже позначки 24. Більш детальну інформацію про зашквари Пономарьова громадські діячі зібрали тут:

Але попри оприлюднений перелік корупційних зашкварів нардепа в ЦПК забули звернути увагу на те, що нардеп небезпідставно підозрюється в організації замовного вбивстві ветерна україно-російської війни Олександра Олешка “Сармата”.

Віталія Олешка на позивний «Сармат» убили 31 липня 2018 року пострілом у голову біля власного готелю. Поліція затримала 4 підозрюваних виконавців та трьох організаторів. Рідні та побратими загиблого вважають, що замовниками вбивства є народні депутати Олександр Пономарьов, з яким конфліктував загиблий, та Сергій Валентиров.

Наразі справа вбивства Віталія Олешка «Сармата» об'єднана ще з однією — розбійний напад на родину Поплавських у Дніпрі, що мав місце 4 липня 2018 року.

У ній підозрюваними проходять четверо осіб так званої групи Віктора Власюка — ймовірного замовника вбивства «Сармата»: Тарас Мовчан, Денис Зеленкін, Руслан Кузнєцов, Сергій Смірнов. Слідство вважає, що ці дві справи пов'язані між собою.

Депутат з ОЗПЖ, який причетний до вбивства ветерана Сармата у Раді виконує всі забаганки Авакова_1

Не всі причетні до вбивства "у зборі".

В об'єднаній справі фігурують 11 осіб: Артем Матюшин, Олександр Обухов, Микола Ломака, Максим Владимеренков, Михайло Сігіда, Євген Бродський, Віктор Власюк — їм інкримінують умисне вбивство та Мовчан, Зеленкін — їх підозрюють у стеженні за «Сарматом» та Сергій Смірнов, Руслан Кузнєцов — їх підозрюють у розбійному нападі у Дніпрі.

Цікаво, що деякі ЗМІ близькі до незмінного міністра МВС раніше активно повідомляли про причетність Пономарьова до вбивства Олешка, але згодом забули про цю історію.  

Хлопчики домовилися?

Читайте також:
Дружба із Зеленським і вплив на "Слугу народу"
19 лютого, 13:57
Про патрійота України
19 лютого, 12:30
Чи вже й фізичні закони проти нас?
04 лютого, 08:59
Якість вітчизняної політики залишає бажати кращого, бо її дієві особи просто спекулюють, ідуть навздогін суспільству, але не навпаки.
02 лютого, 08:59
Як народ України перетворюють на рабів системи? За скільки продаються аваківські пси? Та як скоро блазня Зеленського приберуть від влади?
17 січня, 15:23