Депутати Полтавської облради провалили голосування щодо «формули Штайнмаєра»: як це було (відео)

24 жовтня, 15:29
ПОЛТАВА

24 Жовтня у Полтаві провели друге пленарне засідання двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Як раніше повідомляв «Останній Бастіон», на розгляд депутатів винесли понад 30 питань. Серед них було звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення реалізації «формули Штайнмаєра».

Відзначимо, що за недопущення реалізації «формули Штайнмаєра» вже виступили міські ради Полтави, Кропивницького, Сум. А от у Західній Україні – майже всі ради одностайно проголосували проти «формули».

Після тривалих дискусій та сварок депутати Полтавської обласної ради, навіть з третьої спроби, не підтримали внесення цього питання до порядку денного сесії, оскільки воно було в переліку додаткових.

Фактично, частина депутатів Полтавської обласної ради виступила за реалізацію так званої «формули Штайнмаєра».

Реалізація «формули Штайнмаєра» загрожує Україні легалізацією нинішньої «еліти» сепаратистських утворень «Л-ДНР» шляхом проведення виборів. Адже за її умов не існуватиме навіть базової гарантії безпеки для проукраїнських учасників виборчого процесу. Таким чином керівництво терористичних угрупувань може набути легального статусу.


Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05