Депутінізація змінить світ?

ВІЙНА
09.02.2023, 15:33
Саме тут знаходиться гідний трон для путіна
Саме тут знаходиться гідний трон для путіна

смерть диктатора звільнить рф?

Доки росія не припинить щоденні бомбардування міст, напади на цивільні об’єкти, вбивства жінок і дітей, то говорити з нею немає про що.

Як передає медіа агенція Останній Бастіон, про це в інтерв'ю Corriere della Sera заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Депутінізація змінить світ?_1

"І ще одна умова повернення росії до групи цивілізованих держав - депутінізація. росіяни повинні самі демонтувати цю квазітоталітарну систему, створену президентом Путіним. Тоді є надія на інше майбутнє відносин росії та ЄС", - зазначив він.

За словами Моравецького, росія "може вийти з цієї війни сьогодні. росіяни та російські еліти повинні нарешті побачити, що те, що путінська пропаганда називала "спецоперацією", є де-факто самогубною місією для росії" (маємо великі сумніви щодо того, що після смерті путіна росія почне жити як демократичний світ, та йти в унісон з часом, декларуючи розвиток, свободу слова, верховенство права. путін це свита, саме підтримка людей і є рушійним фактором цієї війни, росіяни обрали телевізор і він має поставити крапку в їх судовій справі - Ред.Останній Бастіон)

"У світі є місце для росії, але це не може бути росія імперська, росія путіна. Німеччина повернулася до групи цивілізованих країн після Гітлера. Процес був нелегким, але успішним. Цей шлях не закритий і для росії", - додав він.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Яким має бути міжнародний трибунал щодо України і кого саме судитимуть.
24 лютого, 09:23
Кримінал
Воєнний злочин стався цього тижня на позиції «Музей» у районі «Зеніту». Відеодокази вороги поширили у соціальних мережах.
18 лютого, 18:11
Кримінал
Цивільні громадяни України — головна ціль для ворога. Агресор прагне винищити нашу волелюбну націю задля загарбання родючої землі.
07 лютого, 19:01
Кримінал
Цього тижня медіаагенція «Останній Бастіон» виклала факти щодо вивезеного на росію 7-річного Олега. Дитину утримують у Псковській області.
28 січня, 17:10
Війна
Усього в Покровському районі пошкоджено 48 приватних житлових будинків.
06 січня, 19:43
Війна
Не можеш захопити — знищ до основи: типова тактика загарбників, які століттями лізли до нас із Північного Сходу. З московського Залісся.
05 січня, 06:00