Державі Ізраїль винесено звинувачення в етнічних чистках

СВІТ
02.02.2022, 06:59
Державі Ізраїль винесено звинувачення в етнічних чистках
Фото: New York Post

Чинні ізраїльські закони, урядова політика і практика проти арабів-палестинців на Західному березі річки Йордан є новітнім апартеїдом.

Відповідну заяву з численними звинуваченнями на адресу влади Ізраїлю оприлюднила організація "Amnesty International", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами міжнародних правозахисників, встановлений у регіоні інституційний режим має на меті системне пригнічення та утиски палестинців і водночас – етнорелігійне піднесення євреїв, які незаконно займають чужу територію.

«Ізраїль ставиться до не юдейського населення як до нижчої расової групи. Станом на сьогодні впроваджено системну сегрегацію через відповідні закони та правила, котрі мають на меті заборонити арабам-палестинцям заявляти про рівні права з євреями-ізраїльтянами, як безпосередньо на території Держави Ізраїль, так і на окупованому нею Західному березі річки Йордан. Це є свідченням політики апартеїду, що за міжнародним правом вважається злочином проти людства. Фактично, уряд Ізраїлю користає з територіальної роздробленості палестинців, що служить йому основоположним елементом режиму гноблення і панування», – йдеться у заяві "Amnesty International".

Міжнародні правозахисники також задокументували низку антигуманних, відверто дискримінаційних дій, учинених проти арабів, зокрема це: примусове переміщення; адміністративне затримання і катування; незаконні вбивства і серйозні поранення; відмова в основних свободах; переслідування за етнічною та релігійною ознаками.

Натомість урядовці Ізраїлю у типовій для них манері вже відповіли на звинувачення організації "Amnesty International", природно переклавши з себе відповідальність за вказані злочини на палестинський народ і сусідні країни – Сирію та Іран.

«Немає жодного можливого виправдання для системи, побудованої навколо інституційного та тривалого расистського пригнічення мільйонів людей. Ізраїль мусить вибачитися за власний апартеїд! Ми закликаємо міжнародну спільноту втрутитися у ситуацію і спонукати ізраїльських урядовців до виконання взятих на себе зобов'язань, згідно з підписаними раніше угодами», – прокоментувала генеральний секретар "Amnesty International" Аньєс Калламар.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що багаторічний ізраїльський терор допік навіть християн, які століттями мешкають на Святій Землі.

Державі Ізраїль винесено звинувачення в етнічних чистках_1
Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48