Ізраїльський терор допік навіть християн, – патріарх Теофіл ІІІ

СВІТ
10 січня, 14:30
Ізраїльський терор допік навіть християн, – патріарх Теофіл ІІІ
Фото: The Guardian

Над присутністю християн різних конфесій в Єрусалимі нависла загроза, сіоністи екстремістського штибу утискають усіх інакодумців.

Про це в інтерв'ю британській газеті "The Times" заявив чинний Патріарх Святого Города Єрусалима і всієї Палестини, Сирії, Аравії та Зайордання, Кани Ґалілейської та Святого Сіону Теофіл ІІІ.

За словами священнослужителя, єврейські радикальні угруповання, котрих активно підбурює влада Ізраїля, здійснюють акти вандалізму щодо християнських храмів і тероризують вірян не юдеїв.

«Я відповідально заявляю, що християни нині перебувають під загрозою у самій колисці християнства. Через дії окремих груп екстремістів сіоністського напряму християнська громада в Єрусалимі зазнає тяжких страждань. Якщо з палестинцями розправляється армія Ізраїлю, то з нами – відверті терористи. Наші брати та сестри у вірі стають жертвами злочинів, що скоюються на ґрунті ненависті. Низка християнських храмів, не тільки в Єрусалимі, постійно оскверняються та піддаються актам вандалізму, а нашому духівництву часто погрожують фізичними розправами. Ціль цих радикальних угруповань полягає у тому, щоби погасити світло християнської громади в Старому місті», – стверджує патріарх Теофіл ІІІ.

Християнський ієрарх також наголошує, що ізраїльські радикальні угруповання за сприяння урядовців прагнуть заволодіти двома великими будинками у вигляді незаконних угод з купівлі-продажу нерухомості.

«Вони хитрують, заявляючи, що їхня фізична присутність там не вплине на унікальну своєрідність християнського кварталу Єрусалиму. Але ж ми бачимо зворотний процес, погляньте на те, що відбувається з палестинцями! Ми знаємо, що їхні слова – брехня. Дії цих угруповань стануть катастрофою для всіх християн, тому закликаємо владу Ізраїля втрутитися у ситуацію й втихомирити своїх радикалів», – підсумував патріарх Телофіл ІІІ.

Як можна зрозуміти з вищевикладеного, наперекір міжнародному праву та низці угод ізраїльтяни взялися перетворювати країну на моноетнічну і моноконфесійну, де ні магометанам, ні християнам не буде місця.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", спорудження нових єврейських поселень на Західному березі річки Йордан провокує палестинців на природну боротьбу з окупантами.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Старший син нещодавно викраденої у Нижньому Новгороді Зареми Мусаєвої – Абубакар Янгулбааєв – назвав Рамзана Кадирова "печерною людиною".
12:18
Хто не знає минулого, той не має майбутнього.
09.11.2021, 09:55
Навіть маленький Кирґизстан пручається і прагне скорішого виходу з орбіти путінської Московії, не бажаючи бути її покірною маріонеткою.
04.11.2021, 10:06
На жаль, у Полтаві слова Антоніу Ґутерриша не будуть почуті, оскільки місцеві бандити полюють на працівників незалежних медіа.
02.11.2021, 11:06
7 років перебування Кримського півострова у межах гібридного державного утворення під назвою РФ перетворили регіон на велику тюрму.
17.09.2021, 12:44