Держсекретар Рубіо має негайно прибути до Києва для розуміння ситуації

Держсекретар Рубіо має негайно прибути до Києва для розуміння ситуації
Фото: Facebook

Нова американська влада не відчуває того, що щодня на собі відчувають українці. Марко Рубіо було б корисно наслідувати Бориса Джонсона.

Слова нового державного секретаря про відповідальність США за те, що українців переконали не лише в можливості перемоги, а й у знищенні РФ, можна трактувати по-різному. Але головна помилка в тому, що найбільше до прагнення українців знищити РФ доклалася саме РФ.

З першого дня вторгнення всі наші союзники правильно зрозуміли, що РФ не веде війну проти України. Вона веде війну із ними –— зі США і Об'єднаним Королівством, Німеччиною і Польщею, Францією та Естонією тощо.

Просто у хибній уяві gутіна війна із ними може початися зі знищення України. Як-от Адольф Гітлер свого часу почав з Австрії (зі знайомою нам тезою що немає ніяких австрійців — це просто «неправильні німці») — у результаті Австрія припинила існування, а Гітлер пішов далі.

Судячи із новин, новим очільникам американської адміністрації це розуміння приходить поступово, і не всім одночасно. Тому, скоріше за все, ми ще якийсь час будемо чути суперечливі заяви від очільників нової адміністрації, та буквально фонтан інтерпретацій у соціальних мережах.

Важливо розуміти, що наміри путіна були й залишаються незмінними: він воює за перерозподіл зон впливу у світі. І немає іншого способу його зупинити, крім як перемогти.

Адже немає жодної довіри, жодної впевненості, що будь-яка укладена з путіним угода буде виконуватися. І проблема не в тому, що хтось начебто переконав Україну що може перемогти росіян.

Проблема у тому, що багато країн Заходу так і не усвідомили, що ця стадія війни почалася з ультиматуму про «забирати манатки й повертатися на кордони 1997 року». Вони не переконали себе у необхідності залучити максимальні ресурси для її зупинки.

Починаючи від першого пострілу російського танку в українське село, першої ракети по наших містах, перших кроків російських військових по українській землі, прагненням будь-якого українця стало знищення РФ. І саме успіхи ЗСУ, які не допустили «Кієв за 3 дня» та, які продовжують героїчно стримувати агресію сьогодні.

ЗСУ переконали весь світ у тому, що Україна дійсно може це зробити. І від здатності союзників підтримувати нашу боротьбу та вкладатися в нашу перемогу залежить і те, наскільки швидко закінчиться війна, а також те, чи прийде ця війна на їхню землю.

Тому тут можна лише запропонувати новому держсекретарю США прибути з візитом до України, щоби побачити на власні очі те, в якому стані перебуває зараз Україна. Пабачити, з якими викликами вона стикається, і наскільки важлива своєчасна підтримка всього цивілізованого світу для завершення цієї війни якомога скоріше.

Автор : Микола Княжицький
Читайте також:
Політика
Кір Стармер підпише символічну 100-річну угоду із Володимиром Зеленським. На жаль, документ не передбачає жодних союзницьких відносин.
16 січня, 13:46
Світ
Зміцнення безпеки підданих Його королівської величності означає протистояння росії. Туманний Альбіон замислився над ремілітаризацією.
12 січня, 11:45
Світ
Якщо нова влада у Дамаску хоче міжнародного визнання, мусить дотримуватися норм і правил. Ніхто не толеруватиме релігійний фанатизм.
08 січня, 07:18
Світ
Влада найбільшої латиноамериканської країни планує поліпшити глобальну економіку. Єдиною перепоною на шляху є адміністрація Дональда Трампа.
05 січня, 14:03
Опінії
Призначати послів з-поміж кандидатур зовсім з інших сфер діяльності та без жодного досвіду держслужби навряд чи виправдано.
27.12.2024, 16:46