Держсекретар США назвав стосунки Сполучених Штатів з Росією поганими

ПОЛТАВА
28.12.2017, 09:37
Держсекретар США назвав стосунки Сполучених Штатів з Росією поганими

За відсутності мирного врегулювання ситуації в Україні повернення до нормальних відносин з Москвою не буде, - Тіллерсон

Сьогодні у США погані відносини з Росією, написав у своїй статті для The New York Times Держсекретар США Рекс Тіллерсон.

«Що стосується Росії, то у нас немає ілюзій щодо того режиму, з яким ми маємо справу. Сьогодні у США погані відносини з Росією, яка посилюється та яка за останнє десятиліття здійснила вторгнення на територію сусідніх країн: Грузії і України, і яка підриває суверенітет західних держав, втручаючись в наші вибори», - зазначив він.

Тіллерсон також вказав, що призначення колишнього американського представника в НАТО Курта Волкера спеціальним представником по Україні є відображенням прагнення США відновити суверенітет і територіальну цілісність країни.

«За відсутності мирного врегулювання ситуації на Україні, яке має розпочатися з виконання Росією Мінських угод, повернення до нормальних відносин з Москвою не буде», - підкреслив Держсекретар.

Читайте також:
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
вчора, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
вчора, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
вчора, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
вчора, 15:35
Якщо людина помре від коронавірусу, її тіло перед похованням оброблять хлором. На похорон зможуть прийти до 10 родичів.
вчора, 14:25