​Держсекретар США вважає Путіна загрозою для світового порядку

СВІТ
09.11.2019, 10:10
​Держсекретар США вважає Путіна загрозою для світового порядку

Державний секретар США Майк Помпео під час офіційного візиту до Берліна назвав колишнього ґебіста Владіміра Путіна небезпечним через бажання здійснювати агресію щодо сусідніх країн.

Про це інформує видання "Voice of America". Зазначається, що Майк Помпео під час виступу 8 листопада, присвяченого падінню Берлінської стіни у 1989 році, наголосив на неможливості вести нормальний діалог з людиною, яка марить новим переділом Європи та світу.

«На жаль, ми помилилися і не змогли передбачити той курс, які обрали багато держав. Сьогодні Росією править колишній офіцер КГБ, що колись був шпигуном у Дрездені, який нині вдирається до своїх сусідів і вбиває політичних опонентів, з чим ми не збираємося миритися», — підкреслив держсекретар США.

Американський дипломат зауважив, що щохвилини Росія проводить поліційні рейди на окупованій українській території та здійснює тортури над українцями й кримськими татарами. Адже Путін і його уряд бояться тих, хто бореться з російською агресією на власній землі будь-якими доступними методами. Помпео також зазначив, що ця боротьба не може не викликати поваги.

Читайте також:
Потрібні 7 учених, 3 людини інженерно-технічного персоналу, лікар і кухар.
вчора, 18:54
На цей момент Bayraktar TB2 один з найефективніших безпілотників у світі.
вчора, 17:49
Гризун на ім'я Магава знайшов 39 мін і 28 інших боєприпасів.
вчора, 15:25
Коли вона повернеться в Білорусь – невідомо.
вчора, 14:38
У Фінляндії підприємливі ділки зазіхнули на ліс, яким подорожував укладач народного епосу Еліяс Льоннрот.
вчора, 09:18
МЗС України відреагувало на ескалацію між Вірменією та Азербайджаном.
27 вересня, 15:20