​Держсекретар США вважає Путіна загрозою для світового порядку

09 листопада, 10:10
СВІТ
​Держсекретар США вважає Путіна загрозою для світового порядку

Державний секретар США Майк Помпео під час офіційного візиту до Берліна назвав колишнього ґебіста Владіміра Путіна небезпечним через бажання здійснювати агресію щодо сусідніх країн.

Про це інформує видання "Voice of America". Зазначається, що Майк Помпео під час виступу 8 листопада, присвяченого падінню Берлінської стіни у 1989 році, наголосив на неможливості вести нормальний діалог з людиною, яка марить новим переділом Європи та світу.

«На жаль, ми помилилися і не змогли передбачити той курс, які обрали багато держав. Сьогодні Росією править колишній офіцер КГБ, що колись був шпигуном у Дрездені, який нині вдирається до своїх сусідів і вбиває політичних опонентів, з чим ми не збираємося миритися», — підкреслив держсекретар США.

Американський дипломат зауважив, що щохвилини Росія проводить поліційні рейди на окупованій українській території та здійснює тортури над українцями й кримськими татарами. Адже Путін і його уряд бояться тих, хто бореться з російською агресією на власній землі будь-якими доступними методами. Помпео також зазначив, що ця боротьба не може не викликати поваги.

Читайте також:
На тлі урядової кризи громадська підтримка націоналістів з партії "Справжні фіни" (фін. Perussuomalaiset) невпинно зростає.
18:00
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
вчора, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00
Президент Ґітанас Науседа звернувся до представників країн-учасниць НАТО, які зібрались у Лондоні, із закликом назвати РФ основною загрозою альянсу.
04 грудня, 10:30