Десь нагорі сидить зрадник, що ненавидить Україну — Юрій Касьянов

УКРАЇНА
18.10.2017, 08:04
Десь нагорі сидить зрадник, що ненавидить Україну — Юрій Касьянов

Десь нагорі сидить зрадник. Цей зрадник ненавидить свободу українців, ненавидить і самих українців, та ненавидить Україну. Він робить все, щоб розгойдати човен, розхитати будку, і ввергнути країну в хаос громадянської війни, у якій знову загине багатовікова мрія про незалежність та вільне життя.

Цей зрадник сидить десь в адміністрації президента, і, ймовірно, десь у самому президенті. Зрадник блокує урядовий квартал ще дужче самого Януковича, перекриває дороги, влаштовує огляди, роздуває істерію ворожнечі до політичних опонентів, котра обертається ненавистю до всієї влади.

Зрадник — боягуз; ним рухає страх. Тваринний страх перед стихією Майдану, яку не можна купити, та якою неможливо управляти. Але чим сильніше він боїться, чим більше поліцейських та жандармів охороняють його страх, тим тугіше стискається пружина. І горе йому, коли вона розіжметься — ми не будемо театрально марширувати з прапорами і смолоскипами, не будемо мітингувати проти корупції, не станемо сподіватись на косметичні закони, й обійдемось без антикорупційного суду ...

Ми не станемо жувати краватки. Ми будемо діяти серйозно.

Юрій Касьянов