Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю

Опінії
28.12.2023, 16:15
Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю

Злочинна бездіяльність корумпованих диканських депутатів привела до екологічної катастрофи.

Блоґер, пенсіонер, громадський діяч

Троянівське водосховище, перлина і краса Диканського краю, одне вціліле водосховище в області, де можна сміливо рибаку і відпочивальникам упіймати рибу-хижака, щуку, окунь, судак. А ще, де за сезон рибальства його відвідують тисячі людей, відпочиваючих і рибалок.

Що зробили депутати громади та дирекція Регіональний ландшафтний парк «Диканський» для покращення і збереження водосховища — абсолютно нічого. І навпаки, — дороги до водосховища немає, її просто рибалки і відпочиваючі розбили, особливо, у тому місці, де проходить трясовина (болото).

12 років фірмою Ісіда «Д» незаконно забирається вода під полив з Тронівського водосховища, забирається вода дизельними установками кількістю 6-7 шт.

Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю_1Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю_2Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю_3

У Кратянській вершині 4 шт. установлені Яковищанській вершині 3  установки.

Якщо всі підряд працюють в літню спеку, то чад від переробленого палива такий стоїть що не дихнути, а вібрація така що вода в вершинах водосховища труситься (вібрує), гул такий що у с. Василівка начебто рядом комбайн «Нива» працює, птиця практично не гніздиться, риба на нерест в вершини не заходить і це все — територія ландшафтного парку.

Власником Ісіда «Д» є депутат ексдепутат Щербанівської сільської ради Віталій Штанько.

Держава передала під охорону Троянівське водосховище дирекції парку. Депутати 12 років закривають очі на порушення і мовчать. Не приймають рішення по збереженню води і водосховища.

12 років депутати не піднімають питання за збитки, які фірма Ісіда «Д» завдає державі кожного року при зборі води з водосховища. Рівень води опускається до 1 метра, середня глибина водосховища 2 метри; більше 1 мільйона кубометрів води кожного року витрачається для здійснення поливу.

Чому коли Сергій Давиденко був селищним головою, то не погодив забір води із водосховища для Ісіда «Д», бо розумів чим це може обернутися, а депутати в особі Пастернака М.В. — голови земельної комісії наплювали на екологію

Далі про корупційну схему деяких депутатів.

В селищі є комунгосп. Він виконує важливу роль в обслуговуванні населення, а в основному це вода і каналізація, бо якщо в кожному домі не буде води й не забиратимуться нечистоти то це призведе до катастроф.

При Давиденкові С.О. начальником комунгоспу була молода людина. Після незаконного зняття Давиденка депутати почали ставити своїх керівників. Так сталось і тут, у комунгоспі.

Вікторію Кулик змусили написати заяву, хоч вона має трьох неповнолітніх дітей. Депутат Нетудихата В. зі своїми колегами призначають керівником комунгоспу Зв'ягольського Володимира Панасовича, який не має належної освіти.

Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю_4

Із розформованого лісового господарства чотирьох керівників Вадима Нетудихати ставлять у комунгосп на найвищі посади.

Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю_6

Якби Звя'гольський був компетентним керівником, то він би знав як керувати комунгоспом. А так, докерувався до того, що нечистоти, які всі зливають із селища в відстійник біля Страшкового лісу, вже давно стікають річкою через ліс по балці й у річку Середня Говтва.

Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю_8Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю_9Диканські корупціонери вбивають екологію рідного краю_10

Не давно прочитав у Facebook, що старості Шостак із В. Будищанської сільської громади секретар Лоза С. виніс догану за неправильну роботу старости, це нормальне рішення для таких депутатів як Лоза, Зв'ягольський. Ця староста Шостак просто їм заважає правильно працювати в їхню кишеню.

Вона працює для громади, а де ви бачили, щоб Зв'ягольський чи Лоза працювали для громади? Вона їм як кістка в горлі. Доки вони при владі, її будуть намагатися звільнити, а свого поставити, як це робить Нетудихата.

Шановна Будищанська громада: думайте кого ви вибираєте в депутати. Тепер пожинайте плоди праці цих панів-депутатів.

Після незаконного зняття Давиденка почали змінювати не лояльних керівників, дійшла черга і до юридичного відділу селищної ради, керівником на той час була Бриндак Дарина Вікторівна — розсудлива, спокійна, розумна у своїй справі людина. Вигнати її  не виженуть, бо немає за що. Регіонал Микола Пастернака із своїми колегами ліквідовують юридичний відділ при селищній раді.

Два місяці селищна рада працює без юридичного відділу. І тут виявляється, що у селищній раді працює юристом син Пастернака Артем, на законних підставах і комар носа не підсуне.

Дарину Вікторівну прибрали, пустили по білому світу, саму із малою дитиною. А сам Пастернак влаштував свого сина, щоб виконував всі юридичні забаганки панів-друзів депутатів Пастернака, Зв'ягольського, Нетудихати, Семка, Шкреби.

Я просто шокований такою бездіяльності правових органів!

У країні війна, всі чесні люди гуртуються, щоби вигнати гнилого кацапа, а ці пани-депутати на чужому горі собі кишені набивають, та ще і заховалися від війни за свої мандати, а за своїми спинами своїх синів поприховували.

По цей день директором комунгоспу Зв'ягольським та депутатами громади не прийнято жодних рішень, щодо припинення забруднення навколишнього середовища Диканського краю.

Також не відреагувала на цей факт поліція та міжрайонна прокуратура Диканьки.

27.12.2023 р. я звернувся в поліцію з заявою про витік каналізаційних нечистот з очисних споруд, що створюють забруднення не тільки лісового масиву, а й балкової системи річок Середня Говтва та Псіл.

На місце злочину виїхала оперативна група Диканської поліції, приймаються відповідні міри.

Шановна громада буду Вас інформувати про вжиті заходи та покарання керівників, які відповідають за цю бездіяльність.

Подивимось, як відреагують правоохоронці з Диканської поліції та міжрайонна прокуратура Диканьки.

28.12.2023 р. готую звернення по бездіяльності депутатів корупціонерів Диканської громади до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства природно заповідного фонду України.

З повагою до Вас громадо Безнос Віктор.

Слава Україні!

Читайте також:
Кримінал
Справу Євгена Борисова про незаконне збагачення на понад 142 млн грн направлено до суду.
17:36
Політика
А як могло бути інакше, якщо корупція в Україні процвітає, а АТ «Укргазвидобування» є флагманом корупції.
16:10
Опінії
Оскільки Ситник «переплутав» поняття «подарунок» і «оренда» в контексті квартири, де на халяву проживав Тишлек, суд справу закрив.
10:56
Політика
З точки зору здорового європейського глузду ця персона мусить покинути свою посаду.
09:22
Кримінал
Колишньому заступнику глави Офісу президента Андрію Смирнову запобіжний захід у вигляді застави в 10 млн грн.
вчора, 20:50
Кримінал
За даними правоохоронців, фігурант планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства за кордоном
вчора, 17:04