Дімон грозить ядерним попелом, а Вован лякає світ голодом

Опінії
03.11.2022, 19:56
Дімон грозить ядерним попелом, а Вован лякає світ голодом
Фото: Facebook

Розглянемо очікування та реальність кремлівського бункерного щура і його банди. На що розраховують наші вороги?

інвестиційний банкір

Дмітрій Мєдвєдєв лякає світ ядерною катастрофою у тому випадку, якщо Захід продовжить допомагати Україні та Україна переможе у війні:

  • очікування – тобі дзвонить Байден і каже, що передумав допомагати Україні та пропонує поділити Європу навпіл;
  • реальність–ніхто не дзвонить і не лякається, а ти дзвониш президенту Зімбабве і ви разом обговорюєте, який Захід поганий.

Владімір Путін лякає світ голодом і каже, що виходить із зернової угоди:

  • очікування – тобі дзвонять Джозеф Байден та Сі Цзіньпін і кажуть, що змусять Україну піти на компроміс і дадуть тобі можливість експортувати свої добрива;
  • реальність – тобі дзвонить Реджеп Тайїп Ердоган і каже, що він чхати хотів на твою думку і кораблі продовжать йти під турецьким прапором, а ти можеш або вдати, що передумав або піти лісом.
І так, Ердоган також не проти заробити й на експорті російського аміаку.

Далі Путін і Медведєв разом лякають Європу холодною зимою та рекордними цінами на газ, які кинуть Європу в хаос:

  • очікування– тобі дзвонить Шольц за ціни на газ у $5000 і каже, що не мав рації, дико перепрошує та відмовляється від підтримки України;
  • реальність – дзвонить Ердоган і каже, що заплатить за газ у 2024 році, а решта не купують у тебе цей газ, заповнили сховища і ціна падає вже нижче за $900, а німці починають стартувати на швейцарців, що ті не допомагають їм допомагати Україні зброєю.

Путін лякає Україну холодною та темною зимою, атакує енергетичну інфраструктуру терористичними атаками:

  • очікування – українці вийдуть на протести та змусять Зеленського підписати капітуляці;
  • реальність – українці посилають твої плани слідом за російським кораблем, одночасно посилаючи дрони за тими кораблями, які самі не зрозуміли, куди треба йти.

Путін та російська пропаганда давно твердять, що Захід має піти на компроміс, задовольнити кривдника, дозволити Путіну зберегти обличчя разом зі збереженням Криму. Але поки що немає такого Заходу, який штовхав би Україну цим шляхом.

Є лише старий друг Путіна – Сильвіо "старий звабник повій" Берлусконі, який публічно озвучує такі твої побажання. А тут дуже велика різниця.

Між очікуваннями (і страхами українців, які активно підтримує російська пропаганда) та реальністю. Втім, із 24 лютого це стандартна історія для Путіна.

Дуже велика різниця між очікуваннями та реальністю.
Читайте також:
Світ
Дослідження, проведене Logically, виявило понад 50 прикладів пропозицій про роботу вагнер, які поширюються 16 мовами в Twitter і Facebook.
вчора, 10:48
Війна
Рух опору окупації остаточно вийшов за межі України та охопив безпосередньо внутрішні регіони ресурсної федерації московії.
04 травня, 21:40
Війна
Поки Владімір Путін розповідає, що РФ ось-ось зробить великий науковий стрибок, самі дослідники налякані наслідками агресії проти України.
10 квітня, 20:24
Війна
В Україні багато говорять про необхідність наших Збройних Сил наступати на територію Російської федерації.
24 березня, 21:21
Політика
Головний чеченський муртад Рамзан Кафіров та кривавий путінський кухар Євгєній Прігожин готують державний заколот на Росії.
19 березня, 18:34
Війна
Цікаво, а випускників вишів одразу вантажитимуть в ешелони на фронт чи дадуть кілька днів "погуляти" перед безславною смертю в Україні?
17 березня, 16:32