Директор компанії «Baykar» пожертвував 1000 будинків жертвам лиха

СВІТ
12.02.2023, 20:05
Директор компанії «Baykar» пожертвував 1000 будинків жертвам лиха
Фото: YouTube

Турецький виробник безпілотних літальних апаратів Сельчук Байрактар забезпечив житлом тих, хто постраждав від землетрусу.

Про це зять президента Реджепа Тайїпа Ердогана заявив особисто, перебуваючи в епіцентрі розбору руїн, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Sabah".

Як вдалося з'ясувати, технічний директор корпорації "Baykar" Сельчук Байрактар передав у постійне користування 1000 будинків жертвам землетрусу на Півдні Туреччини.

«Я запрошую всю нашу країну до мобілізації. Подібний крок від інших громадян покаже нашу доброту до ближнього. Ми маємо надати житло тим, хто його втратив унаслідок катастрофи. Так, ми перев'яжемо наші рани одним міцним вузлом», – прокоментував свій учинок Сельчук Байрактар.

Натомість в уряді Турецької республіки встигли зазначити, що готові звільнити корпорацію "Baykar" і особисто родину Байрактар від сплати податків на суму, яка покриває вартість вказаних будинків.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що яким би не був лихим цей світ, неймовірні дива все ж таки стаються, а добро перемагає нещастя і зло.

Читайте також:
Полтава
Мешканець Прикарпаття 5 квітня пішки вирушив з Івано-Франківська на Схід. Його мета — під час марафону зібрати кошти для наших захисників.
05 червня, 14:56
Полтава
Воїни 115-ї Окремої механізованої бригади, які боронять Україну на Авдіївському напрямку, потребують допомоги. Тому вирішено розпочати збір.
09 квітня, 06:00
Полтава
Чиновникам і депутатам немає часу вкладатися в українську перемогу, адже посилено набивають кишені. Підтримка воїнів — на громадянах.
26 березня, 07:09
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.
25 лютого, 11:15
Полтава
Захід відбувся у приміщенні Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організувала експозицію-продаж юна живописиця Каріна Тренбач.
08 лютого, 06:25