Сирієць врятував сина ціною власного життя

СВІТ
09.02.2023, 21:29
Сирієць врятував сина ціною власного життя
Фото: Caucasian Bureau

Яким би не був лихим цей світ, неймовірні дива все ж таки стаються, а добро перемагає нещастя і зло.

Про це свідчить порятунок малолітнього сирійського хлопчика, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Caucasian Bureau".

Як з'ясувалося, ціною власного життя батько накрив свою дитину від завалі зруйнованого землетрусом будинку на Півночі близькосхідної країни впритул до турецького кордону.

Відверто кажучи, дивитися на подібні щемливі кадри без емоцій неможливо, адже не щодня вдається дістати із-під руїн споруд живих людей, особливо малечу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 6 лютого на Півдні Туреччини та Півночі Сирії стався потужний землетрус магнітудою 7,8 балів.

Читайте також:
Життя
Завжди вкладайтеся у компетентність дітей і розвивайте себе, досягайте нових висот. Не бійтеся дратувати сміливістю та відвагою своїх ідей.
03 червня, 14:54
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59
Історія
Якщо у країні бракує офіцерів, тоді дуже складно організувати армію. Ці слова промовив на зламі XVIII-XIX сторіч перший імператор Франції.
15 травня, 21:47
Війна
Відповідь на, задавалося б, цілком риторичне запитання очевидна. Але як завжди, не все так просто і не все однозначно...
10 травня, 07:19
Життя
Відомий німецький письменник міжвоєнного періоду здобув світову славу своїми пацифістськими творами. Проте не мав сімейного щастя.
26 березня, 19:14