Дитятьєв: «Полтавська «Ворскла» досі винна мені зарплату за 10 місяців»

ПОЛТАВА
24.03.2017, 11:17
Дитятьєв: «Полтавська «Ворскла» досі винна мені зарплату за 10 місяців»

Захисник «Карпат» Олексій Дитятьєв розповів про те, як йдуть справи з заборгованістю перед ним по зарплаті у його колишнього клубу – «Ворскли».

Однак з Олексієм Дитятьєвим «Ворскла» поки питання боргу так і не врегулювала, а сам футболіст має намір шукати правду до кінця, якщо вирішити питання з полтавцями полюбовно так і не вдасться.

– «Ворскла» заборгувала мені зарплату за десять місяців. Ведуться переговори з клубом, і я сподіваюся, що ми мирно все вирішимо, уникнувши судових розглядів. «Ворскла» - це порядний клуб, і я впевнений, що зі мною розрахуються. Якщо не домовимося і один одного не почуємо, я в будь-якому випадку буду добиватися справедливості – наголосив футболіст в інтерв’ю каналу «Футбол 1».

Нагадаємо, Дитятьєв покинув «Ворсклу» минулої зими через наявні перед ним боргів по заробітній платі. Пішовши з полтавського клубу, через час на правах вільного агента підписав контракт із «Карпатами».

Всього 28-річний Дитятьєв в нинішньому розіграші УПЛ провів 20 матчів, з яких 16 – за «Ворсклу» і 4 – за «Карпати». У стані полтавців відзначився поки єдиним голом у поточному чемпіонаті.

Кілька днів тому стало відомо, що полтавці розрахувалися з боргами перед своїми колишніми гравцями Санжаром Турсуновим, Олегом Голодюком та Юрієм Коломойцевим.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Карлівські дорожники звітують про виконання поточної реконструкції покриття на вулиці Івана Франка.
вчора, 12:14
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
06 серпня, 13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
06 серпня, 09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
05 серпня, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
05 серпня, 12:39
Решетилівська пожежно-рятувальна бригада ліквідувала горіння пожнивних залишків на відкритій території.
05 серпня, 11:13