Диверсанти петушарія намагалися організувати теракт на курортному Драгобраті

ВІЙНА
28 лютого, 17:16
Диверсанти петушарія намагалися організувати теракт на курортному Драгобраті
Фото: Telegram

Поплічників кремлівського агента і розпалювача війни Анатолія Шарія упіймали при спробі вчинити воєнний злочин.

Про це з місця події повідомили адміністратори вітчизняного Telegram-каналу "Останній Капіталіст", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що коригувальники ворожої артилерії та диверсанти загітовані українофобом Шарієм активізувалися у гірській місцевості Західної України.

«Поки Толіка Шарія наші подають у міжнародний за організацію терористичної сітки, що координувала артилерію та авіацію окупанта. Показовою є інша річ: його коригувальників і диверсантів ловлять на Карпатських курортах, а саме на Драгобраті», – йдеться у повідомленні.

Фактично, петушарій відкрито взявся виконувати поставлене перед ним завдання спецслужб країни-агресора з метою вбивств українців, у зв'язку з чим на нього неодмінно вже чекає смертна кара.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що білоруський агрофюрер Олександр Лукашенко готується до нападу на Україну.

Читайте також:
Кримінал
18-річну мешканку прифронтового міста Бахмут підозрюють у передачі окупантам координат місць дислокації Сил оборони України.
12 червня, 21:45
Кримінал
Громадянку Естонської республіки Герлі Мутсо позбавили волі на 8,5 років через причетність до спеціальних служб комуністичного Китаю.
06 червня, 21:43
Економіка
Кремлівська загарбницька орда остаточно перейшла до тактики випаленої землі на тимчасово окупованій території Півдня і Сходу України.
16 березня, 21:45
Політика
Минуло пів року з дня резонансної дорожньо-транспортної пригоди, винуватцем якої став народний депутат Олександр Трухін.
02 лютого, 13:51
Світ
Маріонеткова прокремлівська сирійська влада взялася випробовувати нову тактику у боротьбі з повстанцями.
28.12.2021, 08:08